پلیس فدرال آمریکا از کلینتون بازجویی می‌کند

پلیس فدرال آمریکا از کلینتون بازجویی می‌کند

به گزارش سراج24، لس آنجلس تایمز روز یکشنبه گزارش داد، سوال و جواب تیم تحقیقات فدرال امریکا متشکل از دادستان های وزارت دادگستری و ماموران اف‌بی‌آی از کلینتون و مشاورانش ممکن است در هفته‌های آینده صورت گیرد.

هنوز تاریخ دقیقی برای این سوال و جواب مشخص نشده است اما دادستان فدرال در هفته اخیر به وکلای کلینتون و مشاورانش اطلاع داده است که این سوال و جواب به زودی صورت خواهد گرفت.

کلینتون در دوران تصدی پست وزارت خارجه امریکا از سیستم ایمیل غیر ایمن شخصی برای انتقال اسناد طبقه بندی شده استفاده کرده که این موضوع انتقادهای گسترده مخالفان وی را به دنبال داشته است.

در حالی که کلینتون هم اکنون پیشتاز دموکرات‌ها در انتخابات درون حزبی انتخابات ریاست جمهوری امریکا به شمار می‌آید، این سوال و جواب می‌تواند از محبوبیت وی بکاهد و اوضاع را به نفع رقبای وی تغییر دهد.

کلینتون و برنی سندرز دو نامزد حزب دموکرات در انتخابات درون حزبی به شمار می‌آیند. تاکنون کلینتون حمایت یک هزار و 712 و سندرز حمایت یک هزار و 4 فرستاده حزبی را به دست آورده‌اند. هر یک از این دو نامزد که حمایت 2 هزار و 383 فرستاده حزبی را به دست آورند، نامزد نهایی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری امریکا خواهد شد.

اخبار مرتبط

آقای روحانی به جای رفع تحریم‌های آمریکا به فکر حفظ برجام است

نشانه‌های افول آمریکا از نگاه عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق (ع)

فیلم| حضور آمریکا در عراق؛ حمله نظامی یا کودتا

0 نظر

ارسال نظر

capcha