سردار مومنی در سمنان مطرح کرد

«واژگونی» عامل ۴۰درصد تصادفات در ۲۴ ساعت گذشته/«تهران - سمنان - مشهد» پرترددترین محور ۳روز گذشته

«واژگونی» عامل ۴۰درصد تصادفات در ۲۴ ساعت گذشته/«تهران - سمنان - مشهد» پرترددترین محور ۳روز گذشته

به گزارش سراج24، سردار اسکندر مومنی در بازدید از پلیس راه سمنان-دامغان، با اشاره به کویری بودن بخش عمده‌ای از محورهای کشور اظهار داشت: یکنواختی و عدم وجود جاذبه از مهمترین دلایل افزایش واژگونی‌ها در جاده‌های کشور است.

وی با اشاره به کویری بودن جاده‌های استان سمنان خاطرنشان کرد: متاسفانه به‌دلیل همین ویژگی، استان سمنان دارای بالاترین نرخ واژگونی در کشور است.

جانشین فرمانده ناجا از محور میامی- سبزوار در شرق استان سمنان به‌عنوان یکی از پرخطرترین محورهای کشور از نظر واژگونی یاد کرد و گفت: در مجموع محور تهران-سمنان- مشهد به‌دلیل مسافت حدود یک‌هزار کیلومتری و یک‌نواختی و کویری بودن آن، از جمله محورهایی است که میزان واژگونی‌ها در آن به‌شدت بالا است.

سردار مومنی با اشاره به ضرورت ایمن‌سازی این محور، یادآور شد: این محور در سه روز گذشته پرترددترین محور کشور بوده است.

وی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای ایمن‌سازی این محور، تصریح کرد: با وجود حجم بالای کارهای صورت گرفته در این محور، همچنان مشکلاتی در طول این محور وجود دارد‌.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی خواستار افزایش علائم هشداردهنده در این محور شد و گفت: علاوه بر این باید با ایجاد استراحت‌گاه‌های متعدد در مسیر و ایجاد جاذبه‌های بصری در طول محور تا حد‌ممکن محور را از یکنواختی خارج کنیم.

اخبار مرتبط

عاملان فروش سلاح اینترنتی در تهران شناسایی شدند

مرکز رشد و نوآوری تخصصی حوزه مهندسی نقشه‌برداری راه‌اندازی

پلمپ خانه وزیر و شهردار سابق+تصویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha