حجت الاسلام تقوی :

جلسات وحدت اصولگرایان ادامه می‌یابد/ کسانی که نیروهای انقلابی را تخریب می‌کنند باید پاسخگوی ملت باشند

جلسات وحدت اصولگرایان ادامه می‌یابد/ کسانی که نیروهای انقلابی را تخریب می‌کنند باید پاسخگوی ملت باشند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سید رضا تقوی قائم مقام جامعه روحانیت مبارز درباره تخریب نیروهای متدین و انقلابی با عناوینی همچون «تندرو» گفت: نیروهای انقلابی کسانی هستند که عشق به خدا و اسلام دارند و پای آرمان‌های امام و انقلاب و رهبری ایستاده‌اند.

وی افزود: مقام معظم رهبری در این زمینه کاملا توضیح دادند. معتقدم کسانی که مدعی ولایت‌مداری هستند نباید از این ادبیات علیه نیروهای مومن و انقلابی استفاده کنند و افرادی را که دلسوزانه برای نظام اسلامی زحمت کشیده  و بر ارزش‌های انقلابی تکیه دارند را تخریب کنند.

حجت الاسلام تقوی تصریح کرد: افرادی که از این ادبیات علیه نیروهای مومن و انقلابی استفاده می‌کنند باید بدانند که همواره در مسیر خطرات، نیروهای انقلابی پیشتاز هستند از این رو انصاف را رعایت کرده و در خط غربی‌ها حرکت نکنند. اگر این مسیر را ادامه بدهند، دیری نخواهد گذشت که باید پاسخگویی ملت انقلابی ما باشند.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود درباره ادامه وحدت اصولگرایان پس از انتخابات 7 اسفند نیز گفت: در راستای هماهنگی و وحدت نیروهای ارزشی و ولایی هر آنچه از دستمان بر بیاید کوتاهی نخواهیم کرد. جلسات وحدت اصولگرایان ادامه پیدا می‌کند چرا که وحدت اصلی، راهبردی است و تلاش‌مان این است که در سراسر کشور این فرآیند نهادینه شود.

حجت الاسلام تقوی در ادامه، رأی مردم در انتخابات 7 اسفند را رأی به اصل نظام دانست.

وی تصریح کرد: همانطور که در لیست اصلاح طلبان دیدید جز یکی دو مورد چهره سرشناس مابقی نه سوابق خاصی دارند و نه از تجربه و دانش کافی بهره‌مند هستند، بنابراین مردم تهران به یک جریان و تفکر رأی دادند از این رو می‌توان گفت در مجموع رأی مردم چه در تهران و چه در استان‌ها رأی به اصل نظام بود.

قائم مقام جامعه روحانیت مبارز در خاتمه  افزود:مردم به ندای رهبری لبیک گفتند و به خاطر نظام پای صندوق‌های رأی آمدند؛ البته زمینه‌های حضور مردم هم بسیار خوب مهیا شد تا با احساس آزادی کامل و فضای سالم نامزد خود را انتخاب کنند.

اخبار مرتبط

اصلاح قانون انتخابات در دستور کار مجلس

وقتی وحدت ملی به بهانه آیین‌های سنتی هدف‌گیری می‌شود/ روایت وارونه، استراتژی جدید رسانه‌های معاند

به مرحله سیادت هوایی رسیده‌ایم

0 نظر

ارسال نظر

capcha