برنده واقعی ملت ایران هستند و بازندگان همیشگی بدخواهان نظام

برنده واقعی ملت ایران هستند و بازندگان همیشگی بدخواهان نظام

به گزارش سراج24، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه ۷ اسفند درحالی با فراز و فرودهای بسیار پشت سرگذاشته شد که ملت آزموده ایران یک بار دیگر از آزمونی انقلابی نمره قبولی گرفتند تا این سربلندی یک بار دیگری خاری در چشم دشمنان جمهوری اسلامی ایران باشد.

این انتخابات سپری شد تا بعد از جشن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، صندوق های رای پایه های نظام اسلامی ایران را مستحکم تر از هر روز کرده و ملت آگاهانه حیات آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب را با اقتدار همچون مشتی پولادین بر دهان استکبار کوبیده باشند.

بعد از گذشت بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با وجود انواع توطئه ها علیه این ملت و نظام اسلامی، مشارکت بی سابقه مردم در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری نشان از استواری این نظام داشته و پیامی فراگیر را برای دنیایی که هر روز در برابر این ملت ساز جدیدی نواخته و از تحریم و تهدید دریغ نکرده را مخابره کرد. پیامی مخابره کرد تا بگوید این انقلاب با خون شهدا بنا گذاشته شده و با اعتقاد بر اسلام و دیانت تا ظهور صاحبش تداوم خواهد داشت.

بعد از استقبال بی سابقه برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، سرانجام رقابت تنگاتنگ بین ۶۲۲۹ نفر در انتخابات مجلس و بیش از ۱۶۰ نفر در خبرگان رهبری شکل جدی به خود گرفت.

ائتلاف گروه های و جریانات سیاسی با هم، تهیه لیست های واحد انتخاباتی، رایزنی برای گنجاندن چهره های متخصص در لیست های انتخاباتی و نهایتا ورود به فضای تبلیغات انتخابات کشور را متوجه حال و هوای بهار انقلابی کرد.

هر روز اخبار جدید از شکل گیری جریانات متحد برای ورود به فضای تبلیغاتی در محافل سیاسی به گوش می رسید و با آغاز رسمی زمان تبلیغات، برگزاری همایش و نشست خبری، سخنرانی و میتینگ تبلیغاتی، پخش تراکت و نصب پوستر و مناظره های نقد و بررسی عملکردهای گذشته، بیش از هر چیز استقلال و آزادی نظام اسلامی را در اذهان عمومی متباتر می کرد.

با آغاز رای گیری در هفتمین روز از آخرین ماه سال، هیاهوی تبلیغاتی جای خود را به شور انتخاباتی داد تا همگان پای صندوق های رای حاضر شده و برای اقتدار و عزت ایران اسلامی انتخاب کنند.جمعه آغاز روزی بود که همدلی و همبستگی بین ملت ایران یک بار دیگر مهر تایید خورد تا همگان بدانند این ملت هستند که برای آینده نظام جمهوری اسلامی ایران تصمیم خواهند گرفت.

جمعه به روز فراموش نشدنی دیگری تبدیل شد تا برگ زرینی باشد بر دفتر انقلاب اسلامی ایران و باز هم بازنده اصلی شبکه های ضد انقلاب و سلطنت طلبی که خود را وکیل مدافع ملت دانسته و به زعم خود به دنبال احقاق حقوق ملت هستند.

انتخابات تمام شد تا ملت ایران متحد و همدل، بر رفاقت های همیشگی خود پایبند مانده و به رای و انتخاب یکدیگر احترام بگذارند. انتخابات تمام شد تا پس از آن انتخاب ملت حق الناس دانسته شده و رعایت این حق الناس بر همه فرض دانسته شود.

همدلی بین و گروه های مختلف سیاسی زمانی بستر پیشرفت و موفقیت را در کشور فراهم خواهد کرد که همگان به نتیجه انتخاب ملت پایبند باشیم.

رفاقت بعد از انتخابات، تبریک گفتن به همه ملت، توهین نکردن به انتخاب مردم و رعایت حق الناس است که همه گروه های سیاسی و غیر سیاسی را زیر یک پرچم و آن هم همبستگی جمع می کند چرا که این انتخاب برنده و بازنده نداشته و ملت پیروز ایران پیروز واقعی صحنه رقابت هستند. ملتی که بیش از ۳۰ دهه در رقابت ناجوانمرادنه با دشمن ایتادگی و مقاومت کرده تا از هرآنچه که به آن ایمان و اعتقاد دارد دفاع تمام قد کند.

برنده واقعی ملت ایران هستند و بازنده همیشگی بدخواهان نظام که با سازماندهی شبکه ها مختلف رسانه ای و نفوذی به دنبال رخنه و نفاق در بین ملت و مسئولان بوده و مادامی که این انقلاب استوار و پارجاست، دست از رفتار خصمانه خود برنخواهد داشت.

 

اخبار مرتبط

متخلفان انتخابات الکترونیکی براساس قانون جرائم یارانه‌ای محکوم می‌شوند

پرونده نفر بیست‌وهشتم منتخب مردم تهران در مجلس دهم تخلف آشکار است/مسئولانی که اهمال‌کاری کردند باید پاسخگو باشند

تخلفی دیگر در لیست تهران وجود دارد؟ +اسناد

0 نظر

ارسال نظر

capcha