اسماعیل کوثری در گفتگو با «سراج 24»:

مردم با حضور در انتخابات حماسه‌ای دیگر خلق کردند/دلیل عدم اعلام برائت از انگلیس دنیاطلبی برخی سیاستمداران بود/مردم نشان دادند به نظام اسلامی اعتماد و علاقه دارند

مردم با حضور در انتخابات حماسه‌ای دیگر خلق کردند/دلیل عدم اعلام برائت از انگلیس دنیاطلبی برخی سیاستمداران بود/مردم نشان دادند به نظام اسلامی اعتماد و علاقه دارند

اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با سراج24 با بیان اینکه هفت اسفند ماه سال جاری یک حرکت عظیم و باشکوهی تکرار شد، گفت: حقیقتا کلام مقام معظم رهبری آنچنان اثرگذار در روحیه مردم بود که با دعوت ایشان مبنی بر حضور در انتخابات، مردم با حضور خود در انتخابات حماسه ای دیگر خلق کردند.

نماینده تهران در مجلس افزود:  به لطف خدا باید بگوییم مردم  نشان دادند که علاقه مند به نظام و کشورشان هستند و این  موجبات شگفتی سیاستمداران دنیا را فراهم آورد.

کوثری در ادامه با اشاره به روش جدید دشمن برای دخالت در انتخابات کشورمان با ارائه لیست، گفت: می بینیم که دشمنان از دو روش قبلی استفاده کرده و دیده بودند که مردم خلاف آنها عمل می کنند، این بار دخالت مستقیم کردند که به این عده رای بدهید و به این دسته رای ندهید. ولی مردم ما به بیگانگان توجهی ندارند و آن چیزی که برایشان ملاک است، نظر خودشان است و کاندیدا های مربوطه را خودشان انتخاب می کنند.


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در مورد عدم برائت عده ای از بزرگان از دشمن در پی اعلام حمایت بیگانگان از آنها اظهار داشت: در این جریان عده ای از بزرگان بودند که باید از دشمن برائت می جستند ولی این کار را نکردند و دلیل آن هم دنیا طلبی است. بلاخره دنیا طلب ها برای حفظ منافع خودشان از تقابل با دشمن خودداری می کنند و بلکه همراه با او می شوند. مردم به اینها توجه دارند، شاید به ظاهر رای آورده باشند، اما سر گذرگاه ها حتما عکس العمل خودشان را در رابطه با این افراد نشان خواهند داد.

اخبار مرتبط

متخلفان انتخابات الکترونیکی براساس قانون جرائم یارانه‌ای محکوم می‌شوند

پرونده نفر بیست‌وهشتم منتخب مردم تهران در مجلس دهم تخلف آشکار است/مسئولانی که اهمال‌کاری کردند باید پاسخگو باشند

تخلفی دیگر در لیست تهران وجود دارد؟ +اسناد

0 نظر

ارسال نظر

capcha