آقای قالیباف دیر ابومسلمی شدی؛ تیم به دسته سوم رفت!

عزیزی:محمد‌خانی مثل مسی و نیمار بود/استعفای‌ کی‌روش استعفای‌ «سایه»است!

عزیزی:محمد‌خانی مثل مسی و نیمار بود/استعفای‌ کی‌روش استعفای‌ «سایه»است!

به گزارش سراج24، خداداد عزیزی شب گذشته در نظرسنجی برنامه نود به عنوان بهترین مهاجم سایه بعد از انقلاب توسط مردم با 41 درصد آرا انتخاب شد.

خدادداد عزیزی در خصوص انتخابش به عنوان برترین مهاجم سایه گفت: متأسفانه من برنامه نود را ندیدم و شب‌ها زود می‌خوابم اما دوستانم صبح با من تماس گرفتند و توضیح دادند که چه اتفاقی افتاده است. من مطمئن بودم که مردم ما فراموش کار نیستند و این را در خیابان‌ها متوجه می‌شوم.

عزیزی در خصوص اینکه فکر می‌کرد با حضور مجیدی و محمدخانی که استقلالی و پرسپولیسی هستند، انتخاب شود، گفت: شک ندارم که پیامک‌های برنامه نود وقتی دو طرفش استقلال و پرسپولیس باشند برای دیگران سخت می‌شود ولی همانطور که گفتم لطف مردم باز هم شامل حال من شد و مثل همیشه از آنها ممنون هستم و دست تک‌تک کسانی که به من رأی دادند را می بوسم.

مهاجم سابق تیم ملی در خصوص اظهارنظر محمدخانی مبنی بر اینکه خیلی از جوانان نسل امروز مهاجمان اوایل انقلاب را نمی‌شناسند، گفت:‌دقیقا درست می‌گویند. البته این را هم بگویم من منظور فردوسی پور از مهاجم سایه را نفهمیدم و هر چه فکر کردم متوجه نشدم تا اینکه یک توجیه جالب برای آن پیدا کردم. من مهاجم تنبلی بودم و به همین خاطر از مربیان می‌خواستم من را در قسمتی از زمین که سایه است بازی بدهند! در آن قسمت هم که آفتاب بود اصلا حضور پیدا نمی‌کردم. محمدخانی از نظر من مهاجمی بسیار قوی بود و هنگامی که فوتبالیست شدم دو بازیکن را دوست داشتم یکی محمدخانی و یکی مجید نامجومطلق.

وی ادامه داد: جوانان امروزی اصلا یادشان نمی آید که محمدخانی چه فوتبالیستی بود. او 20 سال است که فوتبالش به اتمام رسیده و اگر الان بازی می‌کرد بهترین مهاجم آسیا بود. محمدخانی هم سرعت داشت و هم تکنیک و سبک بازی او مثل مسی و نیمار است چون هم آنها سرعت دارند و هم تکنیک. اگر من بیدار بودم به محمدخانی رای می‌دادم.

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال در خصوص انتقاد افشین پیروانی از فدراسیون مبنی بر اینکه برای دعوت از ایفانتینو باید از نفراتی مثل دایی، عزیزی، باقری، کریمی و خیلی‌های دیگر در جلسه استفاده می‌شد، گفت:بحث کردن در مورد این مسئله اصلا فایده‌ای ندارد.اصلا مسئولان فدراسیون فوتبال کوچکترین مسئله را در مورد این جور اتفاقات بلد نیستند. آنها حتی نمی‌توانند یک بازی خداحافظی ساده برگزار کنند آن وقت چطور شما انتظار دارید که افرادی مثل دایی و منصوریان را به این نشست فرا بخوانند. من فکر می‌کنم توقعات شما منطقی نیست. وقتی رئیس فیفا و ای اف سی به اینجا دعوت می شود باید از افراد شناخته شده استفاده شود اما اینجا سفره‌ای پهن است و عده‌ای هم دور و بر آن مشغول خوردن.

عزیزی ادامه داد: شاید باور نکنید چند وقت پیش از فدراسیون با من تماس گرفتند و گفتند می‌خواهیم موزه‌ای درست کنیم که به پیراهن شما در بازی با استرالیا نیاز داریم. من هم گفتم آن پیراهن مال 18 سال پیش است از کجا بیاورم که آن شخص که به خوبی او را می‌شناسم و از کارمندان فدراسیون است گفت اشکالی ندارد فقط یک پیراهن به ما بده که مربوط به آن زمان باشد ما می‌گوییم پیراهن بازی با استرالیا است! وقتی دوستان سر خودشان را هم کلاه می‌گذارند آن وقت شما چه انتظاری دارید. حرف علیرضا منصوریان‌ها درست است که از فدراسیون انتقاد می‌کنند چون اعضای فدراسیون در نشست‌های خود با ایفانتینو به جای دعوت از آقای گل جهان و مهاجم سابق بایرن، دعوت از من عزیزی به عنوان مهاجم سابق کلن و ... بازاریاب‌ها را معرفی می‌کنند.

وی در ادامه در خصوص استعفای کارلوس کی‌روش که این روزها به عنوان استعفای تاکتیکی از آن یاد می‌شود، گفت:‌شاید هم استعفای کی‌روش استعفای سایه باشد! من سر از این بازی‌های سیاسی در نمی آورم ولی اعتقاد دارم اگر یک نفر استعفا داده باید برود حتی اگر قبول نشود. کی‌روش یک مربی حرفه ای است و بدون فکر هیچ کاری انجام نمی‌دهد. شاید او می‌خواسته افکار عمومی را تحریک کند ولی انصافا خسته شدیم از بس به ما گفتند وزارتخانه با کی‌روش مشکل دارد و یا تیم ملی لباس ندارد. ما مدام نالان هستیم و اسم این فوتبالی‌ها باید فوتبالی‌های همیشه نالان باشد. من فقط همین را می‌توانم بگویم.

به گزارش سراج24، محمدباقر قالیباف روز گذشته در مراسم واگذاری دو ورزشگاه استقلال و پرسپولیس اعلام کرد که از قدیم‌الایام طرفدار ابومسلم است و این تیم در قلب او جای دارد.عزیزی در خصوص این اظهار نظر شهردار تهران گفت: من قبول دارم که آقای قالیباف یک ابومسلمی است اما فکر می‌کنم او دیر ابومسلمی شد چون تیم به دسته سوم رفت. کاش مسئولان استان خراسان فکری به حال ورزش این استان می‌کردند و جالب است پول‌هایی که از صنعت در این استان به دست می‌آید به یک شهر دیگر می‌رود. من می‌بینم که پدیده و سیاه‌جامگان دست و پا می زنند ولی اتفاقی برای این دو تیم نمی‌افتد. شاید خود این دو باشگاه قبول نکنند ولی به خودشان نمی‌توانند دروغ بگویند. من برای شما مثالی می زنم.

وی تأکید کرد: مرحوم کاظم غیاثیان سال‌ها برای فوتبال خراسان زحمت کشید و فوتبالیست‌های بسیار زیادی را تحویل خراسان داد. افتخار این را داشتم که زمانی در کنار او به عنوان مدیر فنی ابومسلم کار کنم و حتی در سال‌های اواخر بازی کردن ایشان در کنار او فوتبال بازی کنم. چند روز پیش برای مرحوم غیاثیان در قالب تیمی به نام تیم مرحوم دهداری که خود آقای غیاثیان آن را تأسیس کرده بود در مسابقات به میدان رفتیم و حتی دیروز در فینال به عنوان یاران غیاثیان قهرمان این مسابقات شدیم اما حتی یک نفر از مسئولان هیأت فوتبال خراسان و نماینده وزارت در این استان در این مسابقات شرکت نکرد که مسابقات در ورزشگاه تختی برگزار شد و این نشان می‌دهد که افراد فعلی ورزشی نیستند آن وقت آقای قالیباف چه کاری می‌تواند انجام دهد.

عزیزی در پایان تأکید کرد: من از بچه‌های دهداری تشکر می‌کنم که به خاطر مرحوم غیاثیان به یاد او بودند و چنین تورنمنتی را برگزار کردند. حالا شما تصور کنید ما بخواهیم بگوییم آقای دایی سه ساعت قبل از مراسم باید با فلانی جلسه داشته باشی چون او نامزد فیفا است. کار دوستان ما که ورزشی نیستند مثل یکی از دوستان صمیمی من به نام مجید ساعدی‌فر است که ساعت 8 شب با من تماس می‌گیرد و در حالیکه در مشهد هستم من را در تهران به شام دعوت می‌کند. خودتان تا آخر قصه را بخوانید.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

 

اخبار مرتبط

نیمار چوب حاشیه هایش را خورد

اخاذی از ستاره فوتبال با طرح تجاوز جنسی

میلنر علیه مسی افشاگری کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha