تکواندو جام باشگاه‌های آسیا؛

تیم بانوان کوروش هم روادید نگرفت/ کارشکنی اماراتی ها

تیم بانوان کوروش هم روادید نگرفت/ کارشکنی اماراتی ها

به گزارش سراج24، ششمین دوره رقابتهای تکواندو جام باشگاه‌های آسیا از روز پنجشنبه به میزبانی امارات در شارجه برگزار خواهد شد. برای حضور در این مسابقات چهار تیم از کشورمان در دو بخش مردان و زنان اعلام آمادگی کرده اند که تا این لحظه فقط دو تیم موفق به اخذ روادید شده اند.

تیم تکواندو شهرداری ورامین در بخش مردان روز گذشته روادید سفر به امارات را اخذ و عصر همان روز هم راهی این کشور شد. اما برای تیم دانشگاه آزاد تا کنون روادید صادر نشده است. مسئولان این تیم پیگیر این موضوع هستند که تا عصر امروز موفق به اخذ روادید و سفر به امارات شوند.

اما در بخش بانوان تیم کوروش که برای سفر به امارات بلیت چارتری تهیه کرده و صبح امروز نیز راهی فرودگاه شده بود به دلیل صادر نشدن روادید از سفر به امارات بازماند. همین موضوع باعث ضرر چند میلیونی مسئولان این تیم شد.

کوروش رجلی عضو سابق تیم ملی که مسئولیت اعزام این تیم را برعهده دارد در این خصوص به مهر گفت: از مدت‌ها قبل برای حضور در این مسابقات اقدام کرده ایم. حتی چند روز قبل به میزبان اطلاعات پرواز را نیز اعلام کردیم و معلوم نیست به چه دلیل روادید صادر نشده است.

وی افزود: با وجود آنکه به دلیل باطل شدن بلیت ها چند میلیون خسارت دیدیم ولی تا عصر امروز منتظر صدور روادید خواهیم بود. در غیر اینصورت حضور در مسابقات را تنها به دلیل همکاری نکردن میزبان از دست خواهیم داد.
 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

 

اخبار مرتبط

اظهارات ناظی در خصوص حضور هواداران مرد در دیدار لیگ برتر بانوان

هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان با ۶ دیدار

لغو حکم موقت کمیته انضباطی در خصوص ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان

0 نظر

ارسال نظر

capcha