حجت‌الاسلام شجونی:

بعید می‌دانم آقای حسن خمینی حیثیتش را برای هاشمی هزینه کند/ ابطحی و عبدی هم متوجه بازی آقای هاشمی شده‌اند

بعید می‌دانم آقای حسن خمینی حیثیتش را برای هاشمی هزینه کند/ ابطحی و عبدی هم متوجه بازی آقای هاشمی شده‌اند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه آقای هاشمی به بهانه حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی به شورای نگهبان هجمه می‌کند، گفت: بعید می‌دانم آقای هاشمی‌رفسنجانی صلاح آقای حسن خمینی را بخواهد، چرا که اگر صلاح ایشان را می‌خواست این‌طور از او استفاده ابزاری نمی‌کرد.

وی با بیان اینکه آقای هاشمی برای حجت‌الاسلام حسن خمینی نقش کاسه داغ‌تر از کاش و دایه مهربان‌تر از مادر را بازی می‌کند، گفت: نقش‌های آقای هاشمی برای مردم روشن است و مردم می‌دانند که آقای هاشمی در حمایت از آقای حسن خمینی چه اهدافی را دنبال می‌کند؛ آیت‌الله هاشمی می خواهد با ابزار آقای حسن خمینی به شورای نگهبان هجمه کند، در حالی که همین شورای نگهبان صلاحیت او را برای مجلس خبرگان تائید کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین شجونی با بیان اینکه آقای حسن خمینی فردی باهوش و اخلاقی است، تاکید کرد: بعید می‌دانم آقای حسن خمینی حیثیت خود را برای هاشمی هزینه کند، چرا که دیگر آش آن قدر شور شده که امثال آقای عباس عبدی و ابطحی هم متوجه استفاده ابزاری آیت‌الله هاشمی از آقای حسن خمینی شده‌اند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: آقای هاشمی می‌خواهد آقای حسن خمینی را وارد باتلاقی که خودش در آن فرو رفته کند، اما امیدواریم ایشان تدبیر کند و در زمین آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی بازی نکند.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

https://telegram.me/joinchat/CZFBeDvqGN8ZqY3U3m7RqQ

 

منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

کیفرخواست فائزه هاشمی صادر شد

افرادی چون فائزه هاشمی جاهلان غرب‌زده‌ای هستند که جایگاهی در دنیا ندارند

سخنان ضد سپاه فائزه هاشمی به تلافی طردش از جامعه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha