پشت پرده لغو مسابقات اسکی اسنوبورد

پشت پرده لغو مسابقات اسکی اسنوبورد

 امروز علی رغم حضور ورزشکاران در پیست توچال مسابقات اسنوبرد برگزار نشد.

طبق اطلاع ما از برخی منابع آگاه نزدیک به فدراسیون اسکی این مسابقات در حالی که روی سایت فدراسیون جهانی اسکی ثبت شده بود برگزار نشد ،اما نکته مهم این قضیه که کمتر به آن اشاره شد این است که این مسابقات پیرو مسابقات قبلی که دراین رشته قرار بود برگزار شود و ورزشکاران در این مسابقات شرکت نکردند با تصمیم فدراسیون تا پایان سال لغو شده بود و به نوعی اصلا قرار بود این مسابقات امروز برگزار شود.

سایت فدراسیون جهانی اسکی برنامه این مسابقات را از سال قبل در اختیار داشت واطلاعی از لغو آن نداشت و همین موضوع باعث تناقض در برگزاری یا لغو مسابقات بوجود آورد.

در این رابطه با یکی از ورزشکاران این رشته که امروز در پیست حضور داشت گفتگو کردیم که متن آنرا مشاهده می کنید:

به گزارش سراج24، سید میلاد صید در این باره گفت :طبق اعلام فدراسیون اسکی قرار بود امروز در پیست توچال مسابقات اسکی اسنوبرد برگزار شود و ما هم از صبح در این مکان حضورر داریم اما خبری از مسئولان برای برگزاری این مسابقات نیست و فکر نمی کنم مسابقات از این به بعد هم برگزار شود چون این مسابقات تایم خاصی دارد و زمان را برای برگزاری از دست دادیم.

وی ادامه داد:گفته بودند ما مسابقات را برگزار میکنیم و به ما هم گفتند اگر برای حضور در مسابقات مختارید که اگر دوست دارید حضور داشته باشید و ما هم گفتیم شما برگزار کنید و ما هم شرکت می کنیم اما این اتفاق نیفتاد و باز هم مسابقات برگزار نشد.

صید افزود:دفعه قبل هم این مسابقات برگزار نشد و گفتند مقصر ورزشکاران هستند که باعث لغو این مسابقات شدند و این بار هم ما شرکت کردیم تا بهانه ای برای لغو مسابقات وجود نداشته باشد.

وی در پایان گفت:مسابقات جهانی زمان مشخصی را برای برگزاری این رقابت ها اعلام می کند و باید در این تایم مسابقات برگزار شود.

لازم به ذکر است چند وقتی است که برخی ورزشکاران اسکی با فدراسیون اسکی به چالش بزرگی رسیده اند که این موضوع می تواند ورزش اسکی را تحت الشعاع قرار دهد و با توجه به گذشت روز های طلایی زمستان بیشترین ضربه را این ورزش از لجبازی ها متحمل خواهد شد.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

https://telegram.me/joinchat/CZFBeDvqGN8ZqY3U3m7RqQ

اخبار مرتبط

پیست توچال با حضور هاشمی افتتاح شد + عکس

افتتاح چراغ خاموش پیست اسکی توچال

اسکی در توچال با 35 هزار تومان

0 نظر

ارسال نظر

capcha