وزیر ارشاد در جمع خبرنگاران:

حضور"سالار عقیلی" در شبکه‌های خارجی مورد تائید نیست؛ باید منتظر باشیم وی به کشور بازگردد

حضور"سالار عقیلی" در شبکه‌های خارجی مورد تائید نیست؛ باید منتظر باشیم وی به کشور بازگردد

به گزارش سراج24، علی جنتی ظهر امروز در حاشیه آیین افتتاحیه بیست‌ و چهارمین اجلاس سراسری نماز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات وزارت ارشاد در زمینه ترویج نماز اظهار داشت: وزارت ارشاد از همه ابزارهای خود مانند چاپ کتاب، مطبوعات، تئاتر، فیلم و موسیقی برای ترویج نماز استفاده می‌کند تا بدین وسیله بتواند موضوعات مربوط به نماز را به شیوه‌های نوین در بین مردم نهادینه کند.

وی با اشاره به فعالیت کانون‌های فرهنگی در مساجد افزود: امروز 20 هزار کانون فرهنگی و هنری در مساجد کشور برای توسعه نماز انجام وظیفه می‌کنم تا بدین وسیله شاهد افزایش حضور مردم در مساجد و نماز جماعات باشیم.

وزیر ارشاد خاطرنشان کرد: یکی از بندهایی که در برنامه ششم توسعه مطرح شده اهمیت به موضوعات فرهنگی است و برنامه ششم توسعه افق برنامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را روشن می‌سازد.

جنتی با اشاره به اینکه اصولاً در کشور توجه به امر فرهنگ کم است، بیان کرد: شاید در میان مسئولان رسیدگی به امور اقتصادی و پیگیری موضوعات کار و اشتغال از اهمیت بیشتری برخوردار باشد ولی باید به موضوع فرهنگ هم بیش از پیش توجه کرد.

وی با اشاره به حضور یکی از خوانندگان کشور در شبکه‌های ماهواره‌ای، گفت: باید منتظر باشیم تا سالار عقیلی به ایران باز گردد و پس از بررسی موضوعات در مقابل این اقدام قضاوت لازم را انجام دهیم ولی به‌صورت کلی حضور سالار عقیلی در شبکه‌های خارجی مورد تائید نیست.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید
https://telegram.me/joinchat/CZFBeDvqGN8ZqY3U3m7RqQ

منبع : تسنیم

 

اخبار مرتبط

اهدای کتاب‌های شخصی آیت‌الله جنتی به کتابخانه آستان مقدسه کریمه اهل بیت

آیت الله جنتی: اگر نهضت امام (ره) نبود، امکان نداشت طاغوت شکست بخورد

نماهنگ| خطه ایران زمین

0 نظر

ارسال نظر

capcha