شاکری:

دولت به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای به گرانی‌های سرسام آور رسیدگی کند

دولت به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای به گرانی‌های سرسام آور رسیدگی کند

به گزارش سراج24، صدیقه شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، با اشاره به سخنان انتخاباتی رئیس‌جمهور در جمع استانداران و فرمانداران سراسر کشور، اظهار داشت: رئیس‌جمهور نباید به گونه‌ای رفتار کند که تلقی شود از جناح خاصی حمایت می‌کند.

وی تصریح کرد: آقای روحانی در تبلیغات انتخاباتی خود گفتند همه جناح‌های سیاسی مدنظر دولت خواهند بود، اما هر فردی با هر سطح از سواد سیاسی کاملا متوجه می‌شود که صحبت‌های رئیس‌جمهور در جمع استانداران و فرمانداران کاملا در جهت حمایت از گروه خاصی بود.

شاکری با بیان "خدشه وارد کردن به شورای نگهبان، خدشه به اصل نظام است" گفت: شورای نگهبان از زمان حیات مبارک حضرت امام(ره) وجود داشته و از منظر بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران این نهاد انقلابی پاسدار قانون اساسی و اسلامیت نظام است، اما مشاهده می‌کنیم برخی از نامزدهای انتخاباتی که قصد دارند وارد مجلس شوند و قانون تصویب کنند از حالا هجمه علیه شورای نگهبان را آغاز کرده و قانون‌شکنی می‌کنند و قطعا این موضوع پذیرفتنی نخواهد بود.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران با تاکید بر اینکه هجمه به شورای نگهبان باعث شادی دشمنان می‌شود و آمریکا و غرب به دنبال شنیدن چنین سخنانی هستند، خاطرنشان کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب به دنبال تضعیف نهادهای انقلابی کشور هستند و متاسفانه برخی در داخل به عنوان مهره بیگانگان مشغول فعالیت هستند و دشمن شادکُن شده‌اند.

وی در پایان تصریح کرد: بهتر است دولت به جای طرح موضوعات حاشیه‌ای به گرانی سرسام آور حاکم بر جامعه رسیدگی کند و بدون بهانه برنامه مشخصی برای برون رفت کشور از رکود و بهبود وضع معیشت مردم ارائه دهد.

 

 

 

اخبار مرتبط

در دولت سیزدهم هیچ گونه شکایتی علیه اصحاب رسانه طرح نشده است

تحقیق و تفحص از شرکت «شستا» تصویب شد

اقتدار کشور در گرو استقلال اقتصادی و تولید عالی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha