مربی استقلال اهواز:

امیدوارم توپ‌هایمان مقابل نفت تبدیل به گل شود/ آسانسور نمی‌شویم

 امیدوارم توپ‌هایمان مقابل نفت تبدیل به گل شود/ آسانسور نمی‌شویم

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت،مهدی امیری سوادکوهی که به دلیل غیبت علی حنطه در کنفرانس خبری بازی معوقه مقابل نفت حاضر شده بود، در خصوص این بازی گفت: کاملا به اهمیت و حساسیت این بازی اشراف داریم. می‌دانیم نفت تیم بسیار خوب، جوان و در عین حال باتجربه است که در زمین سازماندهی خوبی دارد. بازیکنان این تیم قدرت فیزیکی  وسرعتی بسیار خوبی دارند و در این بازی نیز به دنبال 3 امتیاز خواهند بود اما تیم ما با وجود مشکلاتی که داشته تمرینات خوب و منظمی را برای بازی با نفت پشت سر گذاشته است. 

وی ادامه داد: ما برای بازی مقابل نفت آماده هستیم و روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کرده‌ایم. در بازی‌های قبلی موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم که این توپ‌ها تبدیل به گل نشد اما امیدوارم در بازی با نفت از این وضعیت خارج شده و موقعیت‌هایمان را تبدیل به گل کنیم.

مربی استقلال اهواز درباره اینکه آیا این تیم از وضعیت فعلی خارج خواهد شد، یا مانند یک آسانسور لیگ دسته اول و لیگ برتر را بالا و پایین خواهد رفت، گفت: ما باید به تیم‌مان بازیکن تزریق کنیم و مطمئن باشید آسانسور نمی‌شویم. استقلال اهواز یک تیم ریشه‌دار، قدیمی و مردمی است که اگر امکانات و بازیکن به این تیم تزریق شود، شرایط‌مان بهتر شده و استقلال اهواز به جایگاه اصلی خود می‌رسد. ما در 6، 7 پست به 8، 9 بازیکن احتیاج داریم تا بتوانیم مشکلاتمان را حل کنیم. 

امیری سوادکوهی درباره اینکه چه مشکلی به وجود آمده که علی حنطه در چند بازی استقلال اهواز را همراهی نمی‌کند و امروز هم در کنفرانس خبری حاضر نشده خاطرنشان کرد: حنطه در کنار تیم حضور دارد و در بازی با سایپا هم که حاضر نبود، به دلیل آنفولانزای شدید نتوانست همراه تیم باشد. او به قدری دچار مشکل شده بود که حتی نمی‌توانست از جای خود بلند شود اما در همان بازی با سایپا نیز آنالیزورها و مربیان کاملا با او در ارتباط بودند. 

وی در واکنش به این مسئله که غیبت اعضای این تیم فقط مربوط به حنطه نمی‌شود و در چند بازی اخیر دیده شده که مربی دروازه‌بان‌ها، پزشک تیم و مدیر رسانه‌ای هم غیبت داشتند، گفت: ما مربی دروازه‌بان‌ها داریم که در اهواز دروازه‌بان‌ها را تمرین می‌دهد اما اکنون مشکل او بحث قراردادی است که باید برخی از مربیان قبلی قرارداد خود را فسخ کند تا قرارداد جدید ثبت شود. مدیر رسانه‌ای ما هم در بازی قبلی به دلیل درگذشت پدرش غایب بود.

مربی تیم استقلال اهواز درباره اینکه آیا بازیکنانی مانند محمد غلامی و سعید قزل قصد جدا شدن دارند و آیا این درست است که در بازی قبلی نظری و پرویز کریمی به دلایل انضباطی در ترکیب اصلی تیم قرار نگرفتند، گفت: من نمی‌توانم درباره اینکه بازیکنان می‌خواهند بروند یا نه، تصمیم بگیرم. اجازه دهید که نقل و انتقالات شروع شود و هر بازیکنی که جدا شد مشخص خواهد شد. در بازی قبلی هم نظری در نیمه دوم به میدان آمد و پرویز کریمی هم با نظر مربی و سرمربی بازی نکرد و هیچ کدام از این دو بازیکن مشکل انضباطی نداشتند.

امیری سوادکوهی درباره اینکه آیا استقلال اهواز مشکلی برای اسکان دارد و گفته می‌شود این تیم نتوانسته هتل بگیرد، گفت: ما در بازی‌های قبلی این مشکل را داشتیم اما خوشبختانه در این بازی این مشکل را نداریم.

به گزارش تسنیم، مهران حسن‌پور مدیر رسانه‌ای استقلال اهواز در خصوص مشکلات این باشگاه گفت: روزی که آقای ملکی این باشگاه را تحویل گرفت، قرار شد مسئولان استان قول کمک کردن داده بودند که متاسفانه این اتفاق رخ نداد. ملکی از جیب خودش و حساب شخصی‌اش تاکنون 7 میلیارد برای تیم خرج کرده است اما قولی که مسئولان داده بودند، عملی نشده و اکنون تیم مردمی استقلال اهواز دچار مشکل شده است. تاکنون 20 درصد از قرارداد‌های بازیکنان پرداخت شده و تیم ما نیز 4 ماه در هتل 4 ستاه ای در اهواز اسکان داشت که این هزینه‌ها 7 میلیارد برای باشگاه خرج تراشیده است، امیدوارم این مشکلات به زودی حل شود.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha