با حمایت برخی افراد نزدیک به دولت؛

پرونده ب. ز فیلم سینمایی می شود!/ ساخت فیلم سفارشی درباره پرونده بابک زنجانی بدون اشاره به آقازاده جنجالی!

پرونده ب. ز فیلم سینمایی می شود!/ ساخت فیلم سفارشی درباره پرونده بابک زنجانی بدون اشاره به آقازاده جنجالی!

به گزارش سراج24، راه دانا نوشت؛ طی روزهای گذشته اردشیر احمدی کارگردان ویدئو موزیک های خواننده های زیر زمینی و آهنگ های رپ، عکسی را از کار جدید خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که نشان دهنده ساخت فیلم جدیدی از سوی وی با نام "اشتباس" بود.

این فیلم به بهانه پرونده بابک زنجانی در حال ساخته شدن بوده و خبرها حاکی از حمایت برخی از افراد نزدیک دولت از این فیلم است.

اردشیر احمدی که این بار به سفارش نزدیکان دولت اقدام به ساخت این فیلم کرده، در فیلم خود به آقازاده معروف، مهدی هاشمی که سهم بزرگی در اختلاس در کشور دارد هیچ اشاره‌ای نکرده است.

اردشیر احمدی کیست؟

اردشیر احمدی، مجری و مستند ساز ایرانی-کانادایی و سازندهٔ ویدئوهای فارسی در رابطه با مسائل مربوط به خوانندگان زیر زمینی و رپر ها در ایران است که از کودکی به کانادا مهاجرت کرده است.

این کارگردان ایرانی-کانادایی که تا چهار سال قبل در ونکوور کانادا اقامت داشت، در تابستان و پاییز سال گذشته، رو به کلاس های آموزشی و ساخت کلیپ برای خوانندگان زیرزمینی و غیر مجاز در ایران آورده است.

در دی ماه سال 93 به خاطر برخی از همکاری ها با خوانندگان زیر زمینی و همچنین ارتباط گیری او با برخی از شبکه ها و رسانه‌های معاند و ضد نظام دستگیر شد وددر نهایت بعد از 3 ماه با قرار وثیقه آزاد شد.

در جریان دستگیری وی، بسیاری از رسانه های ضد نظام که سابقه روشنی در کارشکنی در امور ایران داشتند به حمایت از او برخواستند.

اخبار مرتبط

بودجه جشنواره مقاومت از یک فیلم سینمایی معمولی کمتر است

پایان فیلمبرداری «لباس شخصی»

آغاز ثبت‌نام اکران دانشگاهی و دانش آموزی «23 نفر»

0 نظر

ارسال نظر

capcha