شهریاری:

دستگاه قضایی با خاطیان پرونده بیمارستان خمینی‌شهر برخورد جدی‌ داشته باشد

دستگاه قضایی با خاطیان پرونده بیمارستان خمینی‌شهر برخورد جدی‌ داشته باشد

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ، ضمن محکوم کردن خاطیان پرونده بیمارستان خمینی‌شهر و کادر پرستاری و پزشکی این بیمارستان گفت: با افرادی که دست به چنین اقدامی زده‌اند باید برخورد جدی شود و دستگاه قضایی باید اقدام مناسبی در خصوص پرونده آنها انجام دهد.

وی برخورد پزشکان بیمارستان خمینی‌شهر با این خانواده بی‌بضاعت را خلاف شئون اسلامی، انسانی و قسم‌نامه پزشکی دانست و افزود: ریشه این‌گونه برخوردها باید شناسایی و واکاوی شود.

شهریاری همچنین تصریح کرد: این موضوع در جلسات کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پایان خاطرنشان کرد: باید با خاطبان پرونده بیمارستان خمینی‌شهر برخورد قاطع و جدی صورت گیرد تا شاهد چنین اتفاقاتی در آینده نباشیم. البته مسئولان وزارت بهداشت نیز بیشتر باید بر عملکرد پزشکان، پرستان و کادر بیمارستانی نظارت داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چندی پیش مادری به‌همراه پسربچه 4ساله‌اش برای مداوا و ترمیم پارگی چانه فرزندش به بیمارستان خمینی‌شهر در استان اصفهان مراجعه می‌کنند که پس از اطلاع کادر پرستاری و پزشکی بیمارستان از عدم‌توانایی این خانواده در پرداخت مبلغ 150هزار تومان بابت بخیه چانه این کودک، کادر پرستانی و پزشکان این بیمارستان، بخیه‌های این کودک را باز و از ادامه روند درمان امتناع می‌کنند.

اخبار مرتبط

مبارزه با فساد در قوه مجریه استمرار داشته باشد

برش زمانی برای رفع موانع تعریف شود

قدردانی همسر شهید امنیت مجلس از عوامل سریال دادستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha