عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با «سراج 24»:

نامه رهبرمعظم انقلاب چهره واقعی اسلام ناب محمدی(ص) را به جوانان غربی نشان می‌دهد/رهبرانقلاب باردیگر به جوانان غربی یادآوری کردند باید منابع اصیل را بشناسند

نامه رهبرمعظم انقلاب چهره واقعی اسلام ناب محمدی(ص) را به جوانان غربی نشان می‌دهد/رهبرانقلاب باردیگر به جوانان غربی یادآوری کردند باید منابع اصیل را بشناسند

آیت الله حسن ممدوحی،  عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با سراج24 با اشاره به دومین نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی گفت: معظم له این بار نیز به جوانان غربی این نکته را یادآوری کردند که اسلام را از منابع اصیل آن بشناسند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه دولتمردان غربی خود منشاء تروریسم هستند، افزود: امروز تروریسم و تکفیریها با حمایت کشورهای غربی در دنیای اسلام به کشتار دست می زنند و امنیت خود غربیها را نیز به مخاطره انداخته اند.

آیت الله ممدوحی عنوان کرد: نامه اول رهبر معظم انقلاب بازتاب فراوانی در میان جوانان غربی داشت و هرچند رسانه های غربی تلاش کردند این نامه را سانسور کنند، اما  پیام های این نامه در دنیای غرب انتشار یافت.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اسلام هراسی که حاکمان غربی ترویج می کنند، گفت: علی رغم موج اسلام هراسی که در غرب ترویج می شود، نامه مقام معظم رهبری چهره واقعی اسلام ناب محمدی(ص)، یعنی دین برادری، صلح و رحمت را به جوانان غربی یادآور شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: داعش و سایر گروه های تکفیری با رفتارهای ضد بشری خود نمی توانند نماد اسلام تلقی شوند، زیرا قاطبه مسلمانان با آنها مخالف هستند، هرچند غربی ها برای تضعیف دنیای اسلام از تکفیریها حمایت می کنند اما این حمایتها چهره واقعی آنها را برای ملتها بیشتر نمایان می کند.

اخبار مرتبط

آمریکا مسئول حقوق بشر، مبارزه با تروریسم و قدرت‌طلبی در جهان نیست

ترور رونالد ریگان را از زاویه ای کاملا متفاوت+تصویر

اگر سپاه نبود شر داعش تا اروپا می‌رسید و بسیاری از کشورها متلاشی می‌شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha