«سراج 24» گزارش می‌دهد؛

اعتراف اصلاح‌طلبان به عدم پایگاه اجتماعی برای انتخابات مجلس/یارگیری از اصولگرایان هنوز روی میز اصلاح‌طلبان

اعتراف اصلاح‌طلبان به عدم پایگاه اجتماعی برای انتخابات مجلس/یارگیری از اصولگرایان هنوز روی میز اصلاح‌طلبان

به گزارش «سراج24»٬ محمدجواد حق شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی طی یادداشتی در روزنامه اصلاح‌طلب آرمان امروز٬ تلویحا از عدم وجود پایگاه اجتماعی قابل تامل در جریان اصلاح‌طلبی گفته است.

او در این یادداشت نوشته است:با توجه به اینکه اکنون کشور در شرایطی است که مسیر رسیدن به ثبات را طی می‌کند، تا زمانی‌که به ثباتی حداقلی نرسیده‌ایم، جدا شدن جریان میانه‌رو اصولگرا یا اعتدالگرایان از جریان اصلاح‌طلب ریسک بزرگی است.

این فعال اصلاح‌طلب با ادعای اینکه اصلاح‌طلبان پایگاه اجتماعی دارند٬ برای دولت دلسوزی کرده و نوشته: با توجه به نزدیک بودن انتخابات مجلس، جریان اعتدال بهتر است راهش را از اصلاحات جدا نکند، چرا که اگر سبد رأی اصلاح‌طلبان با این جریان باشد، باتوجه به بدنه و پایگاه اجتماعی قوی‌ای که اصلاح‌طلبان دارند، می‌تواند تاثیر جدی در ورود نیروهای اعتدالی به مجلس بگذارد.

حق شناس بلافاصله به این نکته نیز اعتراف کرده که " ممکن است اگر افراد شناخته‌شده‌ای از اعتدالیون در شهرستان‌ها و حوزه‌های انتخابیه حضور داشته باشند، رأی بیاورند" اما این را افزوده که "رفتار سیاسی و انتخاباتی در کلان‌شهرها با رفتار انتخاباتی در شهرهای کوچک متفاوت است."

اخبار مرتبط

اجماع اصلاح طلبان اصفهان علیه لیست وحدت نیروهای انقلابی اصفهان "گام دوم،سلام"

ویدئو/تصمیم ناجوانمردانه اصلاح طلبان با خاکستر کردن گزینه های سوخته

دو نکته‌ای که جریان انقلابی باید مراقبت آن باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha