مهلت شرکت در دومین سوگواره شعر عاشورایی کیش تمدید شد

مهلت شرکت در دومین سوگواره شعر عاشورایی کیش تمدید شد

به گزارش سراج24،فارس نوشت؛ نغمه مستشار نظامی شاعر و دبیر علمی دومین سوگواره شعر عاشورایی کیش اعلام کرد: با فرارسیدن ماه محرم و صفر و ایام سوگواری اباعبدلله حسین(ع) سوگواره شعر عاشورایی کیش این بار در سطح مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به پتانسیل ادبی که در جزیره زیبای کیش وجود دارد و برگزاری موفقیت آمیز نخستین سوگواره شعر عاشورایی کیش در سال 1393، امسال در نظر است این سوگواره در ابعادی به مراتب وسیع تر برگزار شود.

این شاعر اظهار داشت: شاعران توانمندی که به وسیله مدیریت هنری مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور معرفی شوند می‌توانند آثار خود را از طریق سامانه جامع هنرمندان جزیره کیش به آدرس art.kish.ir به دبیرخانه سوگواره بفرستند.

نظامی همچنین خبر از تمدید مهلت ثبت نام و ارائه آثار تا15 آذر ماه داد.

این سوگواره در چهار قالب کلاسیک، نیمایی، آزاد و ترانه برگزار می‌شود و شرکت کنندگان الزاما باید ساکن آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور باشند و از مدیریت هنری سازمان مربوطه معرفی شوند.

آدرس دبیرخانه سوگواره : کیش- خیابان سنایی، بلوار اندیشه، خیابان میثم تمار، ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی، طبقه دوم- مدیریت فرهنگی و آموزشی کد پستی7941773895 است. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره : 0764445380 تماس بگیرند و با مراجعه به آدرس الکترونیکی art.kish.ir شیوه نامه شرکت در سوگواره را دریافت کنند.

اخبار مرتبط

سوگواره یاس نبوی در بقاع متبرکه گلستان برگزار می شود

نفرات برگزیده سوگواره عکس هیأت معرفی شدند

ارسال ۲۵۰ اثر به سوگواره به وقت دلتنگی

0 نظر

ارسال نظر

capcha