پرونده دوباره استقلال دوباره آزادی/ امام جمعه موقت اصفهان در گفتگو با «سراج 24»:

هیئت‌های تجاری اروپایی به نیابت از آمریکا به ایران می آیند/باید همه راه‌های نفوذ دشمن را ببندیم

هیئت‌های تجاری اروپایی به نیابت از آمریکا به ایران می آیند/باید همه راه‌های نفوذ دشمن را ببندیم

 

حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی رهبر، امام جمعه موقت اصفهان در گفت و گو با سراج24 با ذکر اینکه نفوذ پدیده ای پیچیده علیه انقلاب اسلامی است، گفت: انقلاب اسلامی خواب را از چشم مستکبران دنیا ربود و آنها برای توقف این حرکت توفنده از روشهای مختلفی همچون تهاجم فرهنگی، جنگ نرم و نفوذ استفاده می کنند.

وی افزود: فرهنگ، اقتصاد و سیاست می تواند عرصه نفوذ دشمنان باشد، البته در این میان فرهنگ یک مسئله مهم است و نفوذ فرهنگی می تواند زمینه ساز نفوذ در سایر حوزه ها باشد.

این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسئله نفوذ در صحنه اقتصادی گفت: در عرصه اقتصادی داد و ستد اقتصادی یک امر مفید است، اما نباید در سایه این داد و ستدها اهداف و برنامه ریزی دشمنان از چشممان پنهان بماند.

امام جمعه موقت اصفهان افزود: امروزه هیئتهای تجاری اروپایی پشت سرهم به ایران سفر می کنند، یکی هنوز از ایران نرفته دیگری می آید؛ قطعا آنها به دنبال منافع خود هستند و نکته ای که نباید فراموش شود این است که در عرصه اقتصادی آنها قصد خدمت به ملت ایران ندارند.

این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اقتصاد عرصه تقابل دشمنان با ملت ایران نیز است لذا در بحث نفوذ باید همه راه های نفوذ دشمن را ببندیم و مسئولان بیش از حد نسبت به حضور غربیها در ایران مانور ندهند.

امام جمعه موقت اصفهان گفت: هیئتهای تجاری کشورهایی چون انگلیس و فرانسه این روزها به نیابت از آمریکا در ایران حضور پیدا می کنند، لذا نباید خیلی ذوق زده شویم و کار به جایی برسد که در بحبوحه حضور اروپایی ها، اقتصاد مقاومتی به فراموشی سپرده شود.

 

اخبار مرتبط

دیپلماسی درهای باز روزنه ای برای نفوذ درآموزش

توکل به کدخدا به جای خدا یعنی نفوذ/حواسمان باشد دیگر به مسئولان سهل‌اندیش رای ندهیم

پوستر: نفوذهای آندلسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha