دوباره استقلال دوباره آزادی/حقیقت پور:

مسئولان با ادبیات قدرتمندانه از عزت کشور صیانت کنند

مسئولان با ادبیات قدرتمندانه از عزت کشور صیانت کنند

به گزارش سراج24، منصور حقیقت پور، نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان از جمله آمریکا پروژه نفوذ را در چارچوب مذاکره و دوستی با کشورمان دنبال می‌کنند، گفت: استفاده از گفتمان و ادبیات قدرتمندانه در مواجهه با کشورهای غربی خصوصا آمریکایی‌ها باید در دستور کار مسئولان باشد.

وی با بیان اینکه موضوع پسا برجام و نفوذ آمریکایی‌ها به کشورمان یکی از موضوعات مهم است، اظهار کرد: مردم کشورمان هیچ وقت به آمریکایی‌ها اعتماد نداشته اند و این دیدگاه همچنان ادامه خواهد داشت.

حقیقت پور ضمن یادآوری اینکه رهبر معظم انقلاب مذاکره با آمریکا را فقط در حوزه هسته ای مشروع دانستند و مذاکره با آمریکا درسایر موارد را ممنوع اعلام کردند، تصریح کرد: مذاکره با آمریکایی‌ها در زمینه‌های دیگر از جمله خطوط قرمز سیاست خارجی کشورمان محسوب می‌شود و آنها بدانند که هیچگاه بهاین هدفشان دست نمی‌یابند.

* دستگاه‌های امنیتی برای مقابله با نفوذ آمریکایی‌ها در دوران پسا برجام هوشیار باشند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دستگاه‌های امنیتی باید در دوران پسا برجام هوشیار باشند، ادامه داد: این هوشیاری و کنترل برای مقابله با طرح نفوذ دشمنان خصوصا آمریکایی‌ها موثر خواهد بود.

حقیقت پور با اشاره به احتمال ظهور و بروز مذاکره با آمریکا در حوزه‌های غیر هسته ای، افزود: در کشورمان هیچ کس حق مذاکره با آمریکا در رابطه با موضوعات غیر هسته ای را ندارد.

 

وی با اشاره به راهکارهای جلوگیری از نفوذ دشمنان در دوران پسا برجام، بیان کرد: توجه و عملیاتی کردن به سخنان رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) و مصوبات شورای عالی امنیت ملی یکی از راهکارهای جلوگیری از نفوذ دشمنان خصوصا آمریکایی‌ها در دوران پسا برجام محسوب می‌شود.

حقیقت پور ضمن اشاره به اینکه حفظ روحیه انقلابی مسئولان نیز از دیگر راهکارهای جلوگیری از نفوذ دشمنان بشمار می‌رود، ادامه داد: نظارت جدی بر اجرای متن برجام توسط کشورهای مذاکره کننده باید در دستور کار مسئولان باشد زیرا توجه به این موضوع می‌تواند از نفوذ دشمنان جلوگیری کند.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ثبات در گفتمان یکی از ضروریات است، خاطرنشان کرد: در شرایط بعد از مذاکرات باید در بیان دیدگاه‌ها طوری رفتار کنیم که علاوه بر استفاده از توفیقات ناشی از مذاکرات هسته ای، از عزت، استقلال و آزادی کشورمان نیز صیانت کنیم.

اخبار مرتبط

دیپلماسی درهای باز روزنه ای برای نفوذ درآموزش

توکل به کدخدا به جای خدا یعنی نفوذ/حواسمان باشد دیگر به مسئولان سهل‌اندیش رای ندهیم

پوستر: نفوذهای آندلسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha