داریوش ارجمند: نمایشگاه‌ها به شکل عادتی برگزار می‌شوند

داریوش ارجمند: نمایشگاه‌ها به شکل عادتی برگزار می‌شوند

به گزارش سراج24، ایسنا نوشت؛ این هنرمند پیشکسوت گفت: گویا این نمایشگاه‌ها به شکل عادتی برگزار می‌شوند؛ البته درست است که تکنولوژی‌مان پیشرفت کرده است و از این علم در نمایشگاه‌ها هم استفاده می‌شود اما در شکل، ظاهر و حضور به عنوان کسی که واقعا به خاطر خود نمایشگاه بیایند و آن‌را نگاه کنند هیچ اتفاق تازه‌ای نمی‌بینیم و هرسال مثل سال‌های پیش است؛ به عنوان مثال عده‌ای را در گوشه نمایشگاه کتاب می‌دیدم که برای خودشان چراغی گذاشته‌اند و املت درست می‌کنند و ساندویچ می‌خورند و یک عده هم به دنبال این هستند که کدام غرفه کتاب مجانی می‌دهد تا بروند و بگیرند! این‌ها تصویری است که من طی این یکی، دو سال از نمایشگاه کتاب و مطبوعات دیدم اما امیدوارم که نمایشگاه مطبوعات امسال متفاوت‌تر باشد.

ارجمند در ادامه همین صحبت‌هایش تصریح کرد: ما خیلی به دولت آقای روحانی و وزیرانش دل بسته‌ایم، خدا نکند که توی ذوق‌مان بخورد؛ چراکه یک بار توی ذوق‌مان خورده و دیگر بس است. مگر چقدر عمر می‌کنیم؟ چند تا هشت سال باید توی ذوق‌مان بخورد؟ در حال حاضر ما فقط به دولت آقای روحانی و وزیرانش دل بسته‌ایم، به دکتر هاشمی - وزیر بهداشت - و همچنین دکتر ظریف که من واقعا عاشقشان هستم، چون معتقدم مردان بزرگی هستند. آقای روحانی هم اخیرا یک شعار خیلی مهم داد که این شعار در عین حال که زیباست اما مهم و در عین حال خطرناک است که اگر نشود چه می‌شود؟ به نظرم وقتی شعاری داده می‌شود باید در کنارش یک جمله هم بیاوریم که اگر نشود چه می‌شود؟ ما باید از امامان‌مان و سیدالشهدا یاد بگیریم که چطور پای حرف‌هایی که زدند ایستادند و اگر کمی حرف‌شان تغییر می‌کرد دیگر دینی نمی‌ماند.

بازیگر نقش مالک‌اشتر در سریال «امام علی(ع)» سپس درباره‌ی اینکه فضای جدید تلویزیون را چطور ارزیابی می‌کند؟ خاطرنشان کرد: به نظرم فضای جدید تلویزیون خوب است و همه چیز روز به روز بهتر شده است؛ البته من خیلی حرف برای زدن دارم اما به دلیل اینکه تلویزیون خانه من است و من دوست دارم مشکلاتم را در خانه خودم حل و فصل کنم و سر بازار نبرم، حرف نمی‌زنم. این تنها شرفی است که من نسبت به جایی که در آن کار می‌کنم، دارم. من با تلویزیون خیلی کار دارم و معتقدم تلویزیون ولی نعمت من است و اگر هم مشکلی با آن داشته باشم مشکلم را سر بازار نمی‌برم و با خانواده‌ام حل می‌کنم.

این هنرمند در ادامه به اظهار محبت مردم نسبت به خودش اشاره و بیان کرد: من مردم را همیشه در کوچه و خیابان،‌ نانوایی، سبزی فروشی و سوپرمارکت می‌بینم، بنابراین زیاد گرفتار این نیستم که مردم بخواهند مرا در تلویزیون ببینند؛ چراکه مردم در همه جا مرا می‌بینند. مردم همیشه به من لطف دارند و همیشه از من درباره کارهای جدیدم می‌پرسند ولی این روزها من هیچ کاری برای تلویزیون ندارم اما امیدوارم که کارهای تلویزیون بیشتر کیفی شود.

داریوش ارجمند در پایان گفت‌وگوی خود برای ایسنا آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدوارم خبرگزاری ایسنا بیشتر از این موفق باشد. دانش شما جوانان در مورد خبرنگاری باید بالاتر برود و واقعا خبرنگاران برای خودشان خبرنگار باشند نه خبرچین.

اخبار مرتبط

نمایشگاه عکس «مکتب سلیمانی» افتتاح شد

جزییات «مکتب سلیمانی» تشریح شد

نمایشگاه بین المللی عکس «خاتم سلیمانی» برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha