سردار فضلی در مشهدمقدس:

نیروهای مسلح در بالاترین سطح آمادگی دفاعی قرار دارند و تهدیدات دشمنان‌ به جایی نمی‌رسد

نیروهای مسلح در بالاترین سطح آمادگی دفاعی قرار دارند و تهدیدات دشمنان‌ به جایی نمی‌رسد

به گزارش سراج24،سردار علی فضلی ظهر امروز در مراسم رژه‌ اقتدار نیروهای مسلح مستقر در استان خراسان‌رضوی در محل میدان 15 خرداد مشهد، اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به لحاظ تجهیزات و عملیات فنی در بهترین و بالاترین شرایط قرار دارند و تلاش می‌شود همواره این سطح آمادگی ارتقاء پیدا کند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه خانواده بزرگ نیروهای مسلح در آمادگی بالایی به سر می‌برد خاطرنشان کرد: امنیت امروز کشور مرهون رصد دائمی آسمان‌ها و زمین است که از سوی فرزندان شما در نیروهای مسلح به‌صورت دائم انجام می‌شود.

سردار فضلی بیان کرد: زمانی که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید، مستکبران تلاش داشتند حوادثی را به کشور تحمیل کنند که عمده آن‌ها امنیتی بود و اشغال بخشی از شهرها و روستاها نیز در دستور کار داشت. با وجود این هجمه‌ها، مقاومتی مثال‌زدنی در ایران شکل گرفت و با وجود اینکه 12 هزار کیلومتر مرز و 500 شهر و روستا به اشغال درآمده بود، فرزندان خمینی(ره) با روحیه انقلابی خود برابر دشمن ایستادند.

وی با اشاره به هجمه‌های فرهنگی دشمنان علیه ایران بیان کرد: هدف آن‌ها این است که ملت را از بدنه انقلابی کشور جدا کنند که در همه حال نباید چنین اجازه‌ای به دشمن دهیم و نباید به دشمن امان داد.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه اقتدار کنونی کشور مدیون رشادت‌های شهدا و ایثارگران و هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب است، تاکید کرد: در دوران هشت ساله دفاع مقدس، رزمندگان کشورمان با لبیک به ندای امام راحل، عزت و اقتدار را به کشور هدیه دادند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان نظام اسلامی امروز بر دامنه تهاجم و شبیخون فرهنگی افزوده‌اند و هدف اصلی آن‌ها نیز جداسازی جوانان از بنده نظام اسلامی است.

سردار فضلی با اشاره به کاروان‌های راهیان نور بیان کرد: امروز بعد از گذشت 30 سال، سالیانه بیش از 5 میلیون نفر در دو واحد ساماندهی شده در قالب کاروان راهیان نور به کربلای ایران مشرف می‌شوند.

وی تاکید کرد: اطاعت از فرمانده معظم کل قوا، دشمن شناسی، بصیرت و حضور گسترده ملت عامل اصلی استمرار نصرت‌های کشور و نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های ملی و بین المللی است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه تهدیدات دشمنان علیه کشورمان به جایی نمی‌رسد تصریح کرد: اقتدار نیروهای مسلح و حضور ملت در صحنه و همچنین فرامین رهبر فرزانه انقلاب، سرمایه‌هایی است که سبب می‌شود کشور به طور قاطع در برابر انواع تهدیدات احتمالی دشمنان بایستد.

سردار فضلی با اشاره به اینکه امروز بیداری اسلامی در کشورهای منطقه متاثر از انقلاب و آرمان‌های ایران اسلامی است خاطرنشان کرد: اتحاد ملت‌های مظلوم منطقه در لبنان و عراق و یمن در برابر ترفندهای استکبار جهانی نیز بخش دیگری از برکات انقلاب اسلامی است.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

ماهیت ایران با تاکتیک‌ چپاول آمریکایی در تضاد است

دشمن با تمسک به حقوق بشر تلاش می‌کند قتل و جنایت را عادی‌سازی کند

رونمایی از دستاورد جدید سپاه پاسداران

0 نظر

ارسال نظر

capcha