توقیف هزار خودروی لوکس برای تخلفات شبانه

توقیف هزار خودروی لوکس برای تخلفات شبانه

به گزارش سراج24،فرمانده پلیس پایتخت با بیان اینکه از آغاز سال 94 تاکنون بیش از 315 هزار خودرو در تخلفات شبانه اعمال قانون شده‌اند، گفت: از این تعداد هزار و 85 مورد مربوط به خودروهای لوکس و گران‌قیمت است.

سردار ساجدی‌نیا با اشاره به کاهش 14 درصدی جرایم سرقت از ابتدای سال 94 افزود: در همین مدت در موضوع کشف لوازم سرقتی نزدیک به 4 درصد افزایش داشتیم.

فرمانده پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در زمینه جرایم سرقت روند نزولی را شاهدیم ادامه داد: پیش‌بینی ما این است که تا پایان سال وضعیت مطلوب‌تری را در حوزه سرقت داشته باشیم و برای رسیدن به این هدف میزان گشت‌های کلانتری‌ها را در سطح معابر شهر تهران را افزایش داده‌ایم و اقدامات خوبی را در این رابطه در حال انجام است.

سردار ساجدی‌نیا به کاهش آمار در حوزه‌های مختلف تاکید کرد و اضافه کرد: امروز پایتخت در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی وضعیت مطلوب‌تری را شاهد است اما تلاش پلیس بر این است که شرایط بهتری را برای شهروندان تهرانی فراهم کند و به طور قطع این وضعیت با همکاری مردم بهتر می‌شود. 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم با استفاده از پل ارتباطی پلیس که شماره 110 است، مسائل مختلف را به ما اطلاع دهند و تخلفاتی را که در سطح شهر می‌بینند به ما گزارش کنند زیرا پلیس به طور قطع به موارد رسیدگی می‌کند.

فرمانده پلیس پایتخت با بیان اینکه از آغاز سال 94 تاکنون بیش از 315 هزار خودرو در تخلفات شبانه توقیف شده‌اند، تاکید کرد: حدود 21 هزار خودرو نیز به دلیل تخلفات دور دور، لایی کشیدن و سبقت بی‌جا، بحث اعتیاد و مصرف مشروبات الکلی توقیف و به پارکینگ منتقل شده‌اند. از این تعداد هزار و 85 مورد مربوط به خودروهای لوکس و گران‌قیمت است که بین ساعات 21 شب تا 4 بامداد اعمال قانون و توقیف شده‌اند.

سردار ساجدی‌نیا با اشاره به نزدیکی به انتخابات مجلس دهم افزود: پیش‌بینی‌های لازم را در این زمینه انجام داده‌ایم و در حوزه‌های انتظامی پلیس برای برگزاری انتخابات خوب و با نشاط آمادگی دارد.

وی ادامه داد: در برگزاری انتخاباتی خوب، در کنار مردم هستیم و پیش‌بینی‌های لازم انجام شده است.

منبع:ایسنا

اخبار مرتبط

گران قیمت‌ترین و لوکس‌ترین رستوران‌های جهان؛ یک وعده غذا برای هر نفر حدود ۳۰ میلیون تومان!

مسئولان وزارت بهداشت به صحبت های مهناز افشار درخصوص نالوکسان واکنش نشان دادند

همه چیز درباره نخستین هتل لوکس فضایی

0 نظر

ارسال نظر

capcha