هومن توکلیان

استعفای رسول خادم دلیل نیامدن تیم ملی کشتی آزاد آمریکا به ایران

استعفای رسول خادم دلیل نیامدن تیم ملی کشتی آزاد آمریکا به ایران

به گزارش سراج24، هومن توکلیان سرپرست ایرانی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا، درباره علت نیامدن تیم تایتان مرکوری آمریکا به رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان در ایران اظهار کرد: فاصله زمانی رقابت‌های جهانی مجارستان با رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان در ایران کم بود و نفرات اصلی تیم ملی اعلام کردند ترجیح می‌دهند در جام باشگاه‌های جهان کشتی نگیرند و استراحت کنند، اما تصمیم‌گیری نهایی به بعد از رقابت‌های قهرمانی جهان موکول شد.

سرپرست ایرانی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا افزود: پس ازرقابت‌های جهانی مجارستان و بازگشت به آمریکا جلسه‌ای را برگزار کردیم تا در این مورد تصمیم نهایی را اتخاذ کنیم چرا که احتمال اینکه به ایران بیاییم نیز زیاد بود، اما متاسفانه در همین حین رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی استعفا کرد و وقتی این اتفاق افتاد ما نیز به این جمع بندی رسیدیم بهتر است در این دوره از رقابت‌ها حاضر نشویم. آمریکایی‌ها تا از قطعی بودن کاری اطمینان نداشته باشند هزینه نمی‌کنند و آن را انجام نمی‌دهند به همین خاطر، چون از برگزاری این رقابت‌ها در ایران پس از استعفای خادم مطمئن نبودند تصمیم گرفتند قید آن را بزنند. از سوی دیگر از فدراسیون ایران نیز تماسی با فدراسیون کشتی آمریکا گرفته نشد و اصلا هیچ اقدامی برای حضور آمریکا در ایران اتخاذ نشد.

وی خاطرنشان کرد: زمانیکه رسول خادم رییس فدراسیون بود تمامی مسابقات به میزبانی ایران با بهترین نظم برگزار می‌شد و همه بدون ترس از احتمال لغو آن‌ها برنامه ریزی می‌کردیم، اما وقتی خادم استعفا داد نگران بودیم نکند هزینه‌های زیادی برای گرفتن ویزا و بلیط انجام دهیم بعد هم برگزاری مسابقات لغو شود، به همین خاطر به فدراسیون کشتی ایران اعلام کردیم نمی‌توانیم در این رقابت‌ها حاضر شویم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ستاره آرژانتینی نظاره‌گر فینال لیگ قهرمانان آمریکای جنوبی

تلاش بی‌وقفه خط سازش برای عقد توافقات و قراردادهای محرمانه با آمریکا!

چالش انتخاب رئیس،در فدراسیون کشتی !

0 نظر

ارسال نظر

capcha