چهارشنبه 25 مهر 1397

فارسی
logo
seraj24
کد خبر: 175259
ساعی: زیر دست فرهادیان کار نخواهم کرد
پرافتخارترین المپین ورزش ایران گفت: پولادگر می‌خواد فرهادیان را به عنوان مدیر سازمان تیم‌های ملی حفظ کند و من حاضر نیستم زیر دست او کار کنم.

به گزارش سراج24، هادی ساعی در خصوص اینکه فدراسیون به وی برای قبول مسئولیت مدیریت فنی تیم‌های ملی تکواندو درخواست داده و منتظر جواب او هستند، اظهار داشت: باید در این خصوص جلسه بگذاریم تا حرف بزنیم. من که نباید بروم به آنها بگویم می‌خواهم مدیر فنی تیم ملی تکواندو باشم.

وی در خصوص اینکه پیشنهادی برای قبول پست مدیریت فنی تیم‌ ملی تکواندو دریافت کرده است، گفت: پیشنهاد که دادند اما باید در خصوص خیلی مسائل صحبت کنیم. این پیشنهاد یعنی اینکه من باید بروم زیر دست فرهادیان کار کنم؟ پولادگر می‌خواهد فرهادیان را به عنوان مدیر سازمان تیم‌های ملی حفظ کند و من زیر دست فرهادیان کار کنم که هیچ وقت این کار را نخواهم کرد.

پرافتخارترین المپین ورزش ایران در خصوص اینکه در خصوص این موضوع  با رئیس فدراسیون تکواندو صحبت کرده است، تصریح کرد: خود ایشان این موضوع را می‌داند اما پیغام دادند من مدیریت فنی تیم ملی را قبول کنم و فدراسیون به دنبال تغییر و تحولات است. پولادگر اعلام کرده است که فرهادیان مسئول تدارکات و پشتیبانی تیم ملی است و تنها کارهای تدارکاتی تیم‌های ملی را انجام می‌دهد.

ساعی تاکید کرد: این در شرایطی است که پست فرهادیان مدیر سازمان تیم‌های ملی است و من با قبول مسئولیت مدیرفنی زیر مجموعه ایشان حساب خواهم شد.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت تغییر و تحولات سازمان تیم‌های ملی، پست مدیریت فنی را قبول خواهد کرد، تاکید کرد: من مشکلی ندارم و اصلا  پست مدیریت سازمان تیم‌های ملی حذف شود و به من واگذار نشود. من که نمی‌خواهم مدیر سازمان تیم‌های ملی باشم اما این پست باید حذف شود و فرهادیان کارهای تیم‌های ملی را انجام بدهد.

قهرمان المپیک آتن در خصوص اینکه چقدر می‌توان امیدوار بود با حل شدن این مشکل مجددا شاهد حضور او در تکواندو ایران باشیم، تصریح کرد: اختلافی وجود ندارد و من نیز از پولادگر درخواست حقوق 50 میلیون تومانی  و مسائل دیگر نداشتم. حتی ما تا امروز هیچ صحبتی در خصوص مسائل مالی نداشتیم و این موضوع در مرحله آخر قرار دارد و من نیز برای پول نمی‌خواهم به تکواندو بازگردم.

ساعی تاکید کرد: اگر قرار باشد حقوق واقعی من پرداخت شود اصلا در توان فدراسیون تکواندو قرار ندارد. به خاطر همین من حرفی از مسائل مالی نمی‌زنم چرا که اگر قرار بر پرداخت حقوق من باشد باید فدراسیون ماهی 10 هزار دلار پرداخت کند که اصلا در توان آنها قرار ندارد و من نیز هیچوقت این مبلغ را نمی‌خواهم. در دوره‌ گذشته نیز من حقوقی دریافت نکردم، چرا که اعتقاد داشتم اگر قرار است حقوقی به من پرداخت شود باید حقم را دریافت کنم و در غیر این صورت ماهی 2 یا 3 میلیون تومان را دریافت نمی‌کنم تا راحت بگویم حقوقی دریافت نمی‌کنم.

وی ادامه داد: من اعتقاد دارم اگر قرار است به تکواندو بازگردم باید شان و شخصیت من حفظ شود و دیگر مانند دفعه گذشته نباشد. دفعه قبل بعد از اتفاقات مهماندوست، سر و صدای همه به راه افتاده بود و پولادگر با اسم من صدای همه را خواباند که مهماندوست نیز از دست من ناراحت شد. در صورتی که ارتباط من با مهماندوست نیز خوب بود و کلی نیز تلاش کردم که او در تیم ملی بماند.

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو در ادامه بیان کرد: حتی با پولادگر و رحیمی به کمیته المپیک رفتیم و کلی جلسه گذاشتیم تا مهماندوست بماند. در خصوص اختلاف 20، 25 میلیونی مبلغ حقوق مهماندوست نیز به پولادگر گفتم اجازه بدهید ما این مبلغ را از شورای شهر پرداخت می‌کنیم. ضمن اینکه قبل از این اتفاق نیز من از طریق شورای شهر به مهماندوست کمک کرده بودم.

ساعی خاطرنشان کرد: پولادگر در آن مقطع اعتقادی به پرداخت این مبلغ نداشت و مهماندوست نیز خواهان این مبلغ بود و من پیشنهاد دادم با این کار حرف هیچ کدام از طرفین خراب نشود و مهماندوست نیز به پولی که نیاز دارد دست پیدا کند. هیچ کسی تا امروز این چیزها را نمی‌داند و از تلاش‌های من خبر ندارد اما مهماندوست در آخر از من به خاطر همکاری با فدراسیون ناراحت شد.

وی افزود: این ناراحتی نیز در شرایطی اتفاق افتاد که من جانشین مهماندوست به عنوان سرمربی نشدم و جای ذوالقدری را در پست مدیریت سازمان تیم‌های ملی گرفتم. مهماندوست اعتقاد داشت حالا که من رفتم هیچ کسی نباید با فدراسیون کار کند و باید در فدراسیون را تخته کرد. حالا نیز اعتقاد ندارم ایراد از مهماندوست یا پولادگر نبوده است و اختلافی وجود داشت که قابل حل شدن بود اما لطمه اصلی را من دیدم.

قهرمان سابق تکواندو جهان تصریح کرد: اتفاقات دوره گذشته باعث شد که مهماندوست از یک طرف از دست من ناراحت شود و از طرف دیگر نیز من مدتی در کنار تیم ملی کار کردم اما در آخر داستان به گونه‌ای دیگر تمام شد. دیگر نمی‌خواهم در صورت بازگشت به تیم ملی تکواندو اتفاقات دوره گذشته تکرار شود و اعتقاد دارم همه چیز باید شسته و رفته باشد و با پیغام دادن چیزی درست نخواهد شد. پولادگر در جلسه‌ای رودروی من بنشیند و خیلی راحت صحبت کنیم، چرا که پیغام دادن فایده‌ای ندارد. همان آدم‌هایی که پیغام‌ها را می‌آوردند و می‌بردند حالا در حال تلاش هستند تا من نباشم.

ساعی در خصوص اینکه در این پیغام‌ها امکان جا به جایی حرف‌ها وجود خواهد داشت به تسنیم گفت: دقیقا همین طور است و همان آدم‌هایی که زنگ زدند و از من خواستار کمک شدند،  وقتی دیدند بعد از دو، سه جلسه کار در حال جدی شدن است تمام تلاش خود را انجام می‌دهند که من نباشم. من که زیاد علاقمند نیستم که بازگردم و اگر به تیم ملی بازگردم باید از آبرو و وقت خودم و زن و بچه‌ها بگذارم تا در کنار تیم ملی باشم. دوره گذشته 3 ، 4 سال در کنار تیم ملی بودم و همه می‌دانند چگونه وقت می‌گذاشتم و کار می‌کردم و خدا را شکر نتایج خوبی نیز در آن مقطع کسب کردیم.

وی تاکید کرد: نمی‌خواهم این بار حرف و حدیث و کدورتی پیش بیاید و هر موضوعی که هست باید در ابتدا در خصوص آنها صحبت کنیم تا متوجه شویم امکان کار کردن وجود دارد یا این امکان فراهم نیست. اگر نتوانیم با هم کار کنیم نیز مشکلی وجود ندارد و باز هم کنار خواهم بود و آرزوی موفیت تکواندو ایران را داریم. در حال حاضر در کمیته ملی المپیک نیز تمام تلاشم خدمت به کل ورزش است و از تکواندو نیز حمایت بیشتری انجام می‌دهم. اگر هم با کسی در تکواندو اختلاف سلیقه داشته باشم به دنبال این نیستم تا خدایی نکرده تکواندو لطمه ببیند.

مدیر سابق سازمان تیم‌های ملی تکواندو عنوان کرد: در گذشته اختلافاتی با فدراسیون داشتم که با صحبت خیلی از آنها را حل کردیم. حالا نیز اگر شرایط فراهم باشد با فدراسیون همکاری خواهم کرد و اگر هم این شرایط مهیا نباشد باید در یک جایی این موضوع تمام و تعارف بازی و پیغام رد و بدل کردن‌ها تمام شود. اگر شرایط همکاری نیز فراهم نباشد اصلا قرار نیست رابطه ما خراب و ارتباطمان قطع شود.

ساعی در خصوص ارتباط خود با کادرفنی تیم ملی گفت: من در گذشته با عسکری کار کردم و او جز کسانی است که من می‌توانم با او همکاری کنم.

وی با تاکید بر کار سخت تیم ملی برای تکرار عنوان قهرمانی دوره گذشته خود خاطرنشان کرد: عسکری در این مدت تمام تلاش خود را انجام داده است و بچه‌های جوان تیم ملی نیز خوب هستند. قهرمانی آسیا دور از دسترس تیم ملی نیست اما واقعا کار سختی است. قهرمانی آسیا مسابقات مهم و سنگینی است و تیم ملی بعد از این مسابقات نیز بازی‌های آسیایی را در پیش دارد که شرایط خاص خود را دارد.
منبع: تسنیم
 

مرتبط ها
ارسال نظر
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

آخرین اخبار

موافقت رئیس جمهور با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان
حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد، اگر بخواهد ادامه پیدا کند برخورد می کنیم
سفیر سعودی فرار کرد
یادداشت| آقای آخوندی! اگر به حسن عباسی رحم نمی‌کنید، لااقل به مارکس رحم کنید!
برانکو درباره جدایی مسلمان از پرسپولیس گفت
مرزبانان ربوده شده در شرایط بی‌هوشی بودند، دشمن ضربه سختی می‌خورد
سکون قیمت دلار روی 14300
معاینه فنی خودرو از اول آبان برای همه نقاط پایتخت الزامی است
جدال با واخئف چچنی جنگ جبهه مقاومت با تکفیر در قفس است
دیپورت مهدی طارمی از الغرافه!
پرداخت ۱۰۰میلیون دلار به آمریکا با ورود پمپئو به عربستان
نوجوان مشهدی حساب بانکی مرد کانادایی را خالی کرد
۹میلیون تن کالای اساسی وارد کشور شد
شکنجه و قتل دختر چهار ساله به دست ناپدری
تیراندازی مرگبار در پارک قمیشلو +15
تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است
صادرات عراق به ایران ممنوع شد
زن خیانتکار صحنه قتل شوهرش را بازسازی کرد
جزئیات ورود آب به متروی تجریش اعلام شد
کارمند کلمبیایی سیرک برج میلاد پس از خوردن مشروب الکلی تقلبی جان باخت.
اروپا بالاترین میزان خودکشی را دارد
ریاض و و واشنگتن به دنبال قربانی برای پرونده خاشقچی
«بدون تاریخ بدون امضا» انتخاب درستی است؟
بالستیک های دریایی سپاه به ۷۰۰ کیلومتری دشمن در فراسوی آبها رسیدند
نمودار رشد امید به زندگی در کشورمان
بعد از قتل در کنسولگری عربستان تغییرات فیزیکی زیادی صورت گرفته
آیا ورود بانوان به استادیوم آزادی قانونی می شود؟
گرانی لبنیات تقصیر دولت نیست
ماستمالی کردن جنایت سعودی توسط امریکایی ها
بنزین گران نخواهد شد
پسته در تهران کیلویی 10 دلار!
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران دستگیری سه کارمند شهرداری تهران را تایید کرد.
پاکستان نسبت به آزادی مرزبانان اقدام کند
گروهک تروریستی جیش الشیطان صبح امروز 14 مرزبان کشورمان را ربود
برنده همه چیز را می‌خواهد
سکه و ارز از ابتدای هفته ثبات نسبی به خود گرفت و روند کاهشی داشته
بامداد سه شنبه 14 نفر از مرزبانان توسط گروهک های تروریستی ربوده شدند
عضو کمیسیون انرژی مجلس از احیای کارت سوخت و دو نرخی شدن قیمت بنزین خبر داد.
نگاه افراطی و تفریطی به وظایف رهبری
سرمربی پرسپولیس در پی تکرار معجزه این بار در تهران
انتخابات آزاد به سبک پهلوی دوم + سند
بستر جدید ترامپ برای باجگیری از گاو شیرده
آل حبیب : آمریکا وقیحانه ایران را به حمله اتمی تهدید می کند
تلاش مشترک بن سلمان و ترامپ برای لاپوشانی یک جنایت
اولین رویداد اشتراک گذاری تجربیات رسانه ای فعالان مردمی اربعین
ادامه کار بازنشسته‌ها جرم است
تدوین الگوی پیشرفت اسلامی، برنامه‌ای برای پنج دهه‌‌ی آینده
یک عمر با کلاس اولی‌ها!گزارش تصویری
استیضاح آخوندی چه شد؟
عدم بازسازی منازل زلزله زده سرپل ذهاب+گزارش تصویری
برترین اسامی دختران و پسران در شش ماهه اول سال
حاج محمد رضا طاهری در حرم حضرت رقیه+عکس
چرا سکه طرح جدید و قدیم اختلاف قیمت دارند؟
ممنوعیت بازگشت دستگاه‌های دولتی به تلگرام
کتابی که ذهنتان را قلقلک میدهد
قلعه نویی: به کره باختم دادگاهی ام کردند
کارمندانی که رئیس کارخانه خود را به قتل رساندند
تحقق مطالبه کامیون‌داران
نامه 118 نفر از اساتید دانشگاه تهران به بدحجابی در این دانشگاه
قبل و بعد طوفان در آمریکا+عکس