تمجید سرمربی العین از شفر و استقلال

تمجید سرمربی العین از شفر و استقلال

به گزارش سراج24، مامیچ سرمربی تیم فوتبال العین در نشست خبری قبل از دیدار این تیم برابر استقلال از سری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:انتظار بازی سختی را داریم و همه تیم هایی که در این گروه هستند می خواهند از این مرحله صعود کنند.

وی ادامه داد: در بازی اول استقلال کیفیت خوبی به نمایش گذاشت و کیفیت خوبی را ارائه کرد،البته ما هم به تیممان اعتقاد داریم و می دانیم چطور بازی کنیم.می دانیم ورزشگاه پر از تماشاگر است اما با این جو آشنا هستیم.می خواهیم از جو استادیوم لذت ببریم و می دانیم ممکن است صدهزار نفر به ورزشگاه بیایند.

سرمربی العین درخصوص اینکه آیا نگران نیست تیمش به دلیل داشتن بازیکنان یک اخطاره از بازی با الهلال محروم شوند گفت:من اصلا به این موضوع فکر نمی کنم و تنها روی بازی با استقلال تمرکز دارم.

وی در پاسخ به سوالی  مبنی بر اینکه آیا کایو در بازی فردا غایب است یا خیر گفت:بله این بازیکن مصدوم شده است.


مامیچ در خصوص اینکه چه تغییری در استقلال این فصل دیده است گفت:در کنفرانس قبل هم گفتم که استقلال نسبت به سال قبل تغییر کرده و با آمدن شفر روح فوتبال آلمانی به استقلال تزریق شده است.حتی ما می دانیم آنها ١٠ روز قبل دربی بزرگ ایران را برده اند ولی العین هم نسبت به سال قبل کیفیت بهتری پیدا کرده است.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

فیفا به خبر درگذشت ایرج دانایی فرد واکنش نشان داد+عکس

زننده اولین گل تاریخ فوتبال کشورمان به دیار باقی شتافت

داوران جنجالی لیگ برتر فوتبال ایران را بشناسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha