سعید آقاخانی به سراغ «سلفی» رفت

سعید آقاخانی به سراغ «سلفی» رفت

به گزارش سراج24- سعید آقاخانی با حضور در برنامه «من و شما» از فعالیت‌های جدید و چالش‌های کاریش گفت. وی در ابتدا درباره اینکه با شروع «ساعت خوش» فکر می‌کرده خودش و همکارانش ستاره شوند بیان کرد: ما برای ستاره شدن نیامده بودیم و اصلا آن زمان فکر نمیکردیم که معروف شویم، خیلی‌ها را میبینم برای اینکه مشهور شوند تلاش میکنند به نظر من باید رها کرد و عاشقانه کار کرد.

آقاخانی درباره دوران ممنوع الکاری گروه «ساعت خوش» گفت: یادم می‌آید در آن زمان هر ده روز برای یک گروه کار میبردم حتی برای گروه ورزش هم طرح بردم اما نگذاشتند کار کنیم. من هم برای اینکه پول دربیاورم حتی بازاریابی زعفران کردم! شاید باورتان نشود اما من در آن کار خیلی موفق بودم!

او درباره اینکه چرا بعد از «ساعت خوش» دیگر با مهران مدیری کار نکرده اظهار داشت: جنس کارهایی که او میسازد به من و رضا عطاران نمیخورد.

آقاخانی که چندین پروژه درباره اعتیاد کار کرده در پاسخ به این سوْال که آیا صحت دارد که مستند «جهت» که به تازگی ساخته است به خاطر تلخی زیاد اجازه پخش ندارد، گفت: اعتیاد یک بیماری است و باید درباره آن اطلاعات زیادی به دست آورد. «جهت» درباره پیشگیری از اعتیاد است و کودکانی که زیر هفت سال هستند و درگیر اعتیاد میشوند و شک نکنید که این موضوع خیلی تلخ است مگر میشود معتاد شدن کودکان تلخ نباشد اما آگاهی دهنده است و موجب پیشگیری میشود. این جور نیست که جلوی پخشش را گرفته باشند و ما در حال مذاکره هستیم و امیدوارم پخش شود.  او همچنین گفت که "سلفی" را به جریان انداختیم و امکان دارد آن را بسازیم.

کاندیدای سیمرغ بهترین بازیگر مرد جشنواره گذشته در پایان در پاسخ به این سوْال که آیا مجید صالحی را به خاطر بردن او به فیلم «پیتزا مخلوط» میبخشد با خنده عنوان کرد: خیلی پول لازم بودم و در آن فیلم بازی کردم مجید قصه را جور دیگر تعریف کرد اما در ساخت آنطور نشد و امیدوار بودم یک زلزله‌ای می‌آمد و آن فیلم نابود میشد و هیچ وقت اکران نمیشد.

محمدمهدی قاسمی مدیریت شبکه شما روز گذشته در حاشیه برنامه از پشت صحنه بازدید و با سعید آقاخانی و عوامل تولید «من و شما» به گفتگو نشست.

«من و شما» به تهیه‌کنندگی هادی قندی، اجرای آرش ظلی‌پور و نویسندگی دنیا خمامی جمعه‌ها ساعت ١٤ روی آنتن شبکه شما میرود.

اخبار مرتبط

سلفی‌ها،معتقدند مراسم میلاد پیامبر (ص) بدعت است!

سلفی بازیگر جنجالی سینما در آسانسور+عکس

سلفی بازیگران سریال حوالی پاییز+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha