واکنش تراکتورسازان به درگیری کیانی و ساغلام

واکنش تراکتورسازان به درگیری کیانی و ساغلام

به گزارش سراج24، کاظم محمودی با تکذیب  اخبار و حواشی مطرح شده درمورد اتفاقات بعد از بازی با الغرافه در رختکن تراکتورسازی، گفت: این موضوع صحت ندارد و هیچ درگیری و نزاعی بین کاپیتان و سرمربی تیم بوجود نیامده است.

وی افزود: متاسفانه با وجود اینکه بازی‌های تراکتورسازی در آسیا ملی محسوب می‌شود، شاهد هستیم برخی رسانه‌ها به جای اینکه از نماینده ایران حمایت خوبی داشته باشند، این اخبار نادرست و حاشیه‌ای را مطرح می‌کنند و با این کار تمرکز تیم را در مسابقات حساس آسیایی که اهمیت زیادی دارد بر هم می‌زنند. طبق روال معمول بعد از بازی سرمربی نکاتی را در رختکن گوشزد کرد و بازیکنان هم نقطه نظرات خود را بیان کردند. هیچ درگیری، اختلاف و نزاعی وجود نداشت و جو رختکن آرام و به دور از هرگونه حاشیه بود.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی در ادامه تاکید کرد: مهدی کیانی بازیکن شناخته شده‌ای است و همیشه احترام بزرگترها خصوصا مربی خود را حفظ کرده است. به هیچ وجه جر و بحث و بی‌احترامی از سوی دوطرف صورت نگرفت، صحبت‌ها کاملا به شکل فنی از سوی سرمربی و اعضای تیم دنبال شد. طبق روالی که در پایان هر مسابقه فوتبال وجود دارد طبیعی است سرمربی و بازیکنان در مورد اتفاقات بازی با یکدیگر به صورت فنی صحبت کنند. ایجاد حاشیه از چنین مساله ساده‌ای فقط شیطنت غیراخلاقی رسانه‌ای محسوب می‌شود. از مطرح شدن این حرف‌ها و رویکردی که برخی روزنامه‌ها و رسانه‌ها در قبال این  موضوع و اینکه سعی کردند از این امر حاشیه و تنشی برای تراکتورسازی ایجاد کنند متاسفم.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

«احترام»؛ خلاصه همه حرف‌های دیروز کارلوس کی‌روش و شاگردانش

امنیت شاگردان کی‌روش برای انجام تمرینات تاکتیکی در کمپ اسپایر فراهم نشد

روایت سایت ویتنامی درباره حضور ستاره های جوان در جام ملت های آسیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha