«آینه بغل» به مرز ۱۹ میلیارد رسید

«آینه بغل» به مرز ۱۹ میلیارد رسید

به گزارش سراج24، درحالی که به تازگی تعدادز از فیلم‌های سینمایی ب چرخه اکران اضافه شده‌اند، فیلم سینمایی «بدون تاریخ بدون امضا» ساخته وحید جلیلوند طی ۲روز ۶۸۰ میلیونی شد.این در حالی است که از صبح چهارشنبه سه فیلم با موضوع اجتماعی اکران شد و از میان آثار اکران شده فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» توانسته نظر مخاطب را جلب کند و در دو روز اول اکران 51 سانس فوق العاده داشت.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم‌های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «بدون تاریخ بدون امضا» در تهران 28 سالن در اختیار دارد و در شهرستان این فیلم 17 سالن دارد که در هفته آینده 50 سالن به آن اضافه می‌شود. در کل فروش فیلم ظرف دو روز به مبلغ 680 میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: فیلم «ما خیلی با حالیم» از چهارشنبه 18 بهمن اکران شد و به فروش 480 میلیون تومان در تهران و شهرستان دست یافت.


سرتیپی درباره فروش فیلم «آینه بغل» گفت: در هفته یازدهم نمایش همچنان استقبال مخاطب به فیلم دیده می‌شود و هم اینک فیلم به فروش 18 میلیارد و 800 میلیون تومان رسید. این فیلم باتوجه به اقبال خوب مخاطب به نظر می‌رسد بیش از 20 میلیارد فروش خواهد کرد و رکورددار خواهد شد.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم‌های این دفتر گفت: فیلم «اسرافیل» در تهران به فروش 25 میلیون تومان و در شهرستان تنها در هویزه مشهد به نمایش درآمده است و به فروش 5 میلیون تومان رسیده است که تعداد سالن‌های فیلم اضافه خواهد شد. این فیلم به فروش 30 میلیون تومان دست یافت

وی درباره فروش فیلم «کمدی انسانی» گفت: فیلم در تهران و شهرستان به فروش 702 میلیون تومان رسید. در تهران 502 میلیون و در شهرستان به فروش 200 میلیون رسید. فیلم «سد معبر» به فروش 1 میلیارد و 255 میلیون تومان رسید. در تهران فروش 905 میلیون و در شهرستان به فروش 350 میلیون تومان رسید.  فیلم «ثبت با سند برابر است» به فروش 3 میلیارد و 200 میلیون تومان رسید.

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلم‌سازان مولود درباره فروش «دخترعمو پسرعمو» گفت: فروش فیلم به رقم 1 میلیاردو 580 میلیون تومان رسید.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «هاری» به فروش 28 میلیون و 545 هزار تومان، «من یک ایرانی ام» به فروش 5 میلیون و 966 هزار تومان، «کلیله و دمنه» به فروش 259 میلیون و 178 هزار تومان، فیلم «شاخ کرگدن» به فروش 20 میلیون و 933 هزار تومان، فیلم «پل خواب» به فروش 749 میلیون و 339 هزار تومان، فیلم «عشقولانس» به فروش 1 میلیارد و 354 میلیون و 242 هزار تومان رسید.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

سراغ سوژه «مارموز» رفتیم تا مسئول خدوم و غیرخدوم شناخته شود

سراغ سوژه «مارموز» رفتیم تا مسئول خدوم و غیرخدوم شناخته شود

سری جدید برنامه «سینما دو» تهیه کننده سریال «پدر» روی آنتن شبکه دو می رود

0 نظر

ارسال نظر

capcha