پنجشنبه 28 دي 1396

فارسی
logo
seraj24
کد خبر: 171203
عبور «سد معبر» از «خالتور» و اکران ۲ فیلم جدید
در هفته‌ای که گذشت، فیلم تازه‌نفس «سدمعبر» جای کمدی «خالتور» را گرفت و با فروش جالب توجهی که در عرض هفت روز داشت؛ جایگاه دوم جدول فروش را از آن خود کرد.

به گزارش سراج24،‌ در هفته‌ای که گذشت، فیلم تازه‌نفس «سدمعبر» جای کمدی «خالتور» را گرفت و با فروش جالب توجهی که در عرض هفت روز داشت؛ جایگاه دوم جدول فروش را از آن خود کرد.

 «آینه بغل» همچنان در صدر  


فیلم آقای منوچهرهادی که تهیه‌کنندگی آن را آقایان منصور سهراب‌پور و امیر پروین‌حسینی به عهده دارد، در هفته‌ای که گذشت حدود ۱ میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان فروش داشت.
در «آینه بغل» که یک کمدی اجتماعی است بازیگرانی چون آقایان و خانم‌ها محمدرضا گلزار، جواد عزتی، یکتا ناصر، نازنین بیاتی، سیامک صفری، مه لقا باقری، رضا نیکخواه و بهاره رهنما حضور دارند، این فیلم با گذشت ۴ هفته ۹ میلیارد و ۳۴۶ میلیون تومان فروش داشت.

 «سد معبر» به جای یک کمدی  


فیلم «سدمعبر» به کارگردانی آقای محسن قرائی که به‌تازگی اکران آن آغاز شده است، در ۷ روز گذشته حدود ۲۵۵ میلیون تومان فروش داشت، این فیلم با فروش کل حدود ۴۴۶ میلیون تومان در این هفته به جای خالتور در جایگاه دوم جدول قرار گرفت.
خانم‌ها و آقایان حامد بهداد، باران کوثری، نادر فلاح، اکبر رحمتی، آوا شریفی، عرفان ناصری، مرتضی آقاحسینی، بهرام سروری نژاد، سجاد رحیمی، غلامعلی رضایی، نگارعابدی، علیرضا کمالی نژاد، گیتی قاسمی، حسام محمودی و ... از بازیگران این فیلم هستند. سدمعبر داستان قاسم کارمند اداره سد معبر شهرداری را روایت می‌کند که در تلاش است وضعیت زندگی خود را بهبود ببخشد، اما در این راه با نرگس همسرش اختلافِ‌نظر دارد.

 «خالتور» کمدی که سوم شد


فیلم سینمایی «خالتور» به کارگردانی آقای آرش معیریان و تهیه‌کنندگی آقایان عبدالله علیخانی و محمدحسین فرحبخش با فروشی بیش از ۲۱۵ میلیون تومان با یک پله سقوط ؛ جایگاه سوم جدول فروش را به خود اختصاص داد. آقایان وخانم‌ها محمدرضا شریفی‌نیا، پوریا پورسرخ، مهران غفوریان، علی صادقی، سحر قریشی و مریم امیرجلالی از بازیگران این کمدی موزیکال هستند که تا کنون ۶ میلیارد و ۲۸۸ میلیون تومان فروش داشته است.
 «ثبت‌باسندبرابراست»


فیلم «ثبت با سند برابراست» به کارگردانی آقای بهمن گودرزی و تهیه‌کنندگی آقای مجتبی متولی که در آن خانم‌ها و آقایان نیوشا ضیغمی، فرزاد حسنی، سحر قریشی، الهام حمیدی، علی مشهدی، سپند امیرسلیمانی، آیدا جعفری، یزدان فتوحی، مهران رجبی، پوریا پورسرخ و محمدرضا شریفی‌نیا بازی می‌کنند، در هفته‌ای که گذشت حدود ۱۶۷ میلیون تومان فروش داشت. این فیلم با گذشت ۶ هفته از اکرانش در حال حاضر ۸۵ سالن را در اختیار دارد و در کل حدود ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان فروخته است.

 درام اجتماعی کیمیایی


فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی آقای مسعود کیمیایی و تهیه‌کنندگی آقای منصور لشگری قوچانی، که در حال حاضر ۵۱ سالن را در اختیار دارد، در هفته‌ای که گذشت حدود ۱۴۹ میلیون تومان فروخت و در جایگاه پنجم قرار گرفت. آقایان و خانم‌ها پرویز پرستویی، امیر جدیدی، پرویز پورحسینی، پگاه آهنگرانی، لعیا زنگنه، حمیدرضا آذرنگ و پولاد کیمیایی از بازیگران این فیلم هستند که با گذشت ۶ هفته از اکرانش حدود ۲ میلیارد و ۲۰۳ میلیون تومان فروش داشت.

 «حریم شخصی» احمد معظمی  


۱۲۸ میلیون تومان، میزان فروشی است که «حریم شخصی» به کارگردانی آقای احمد معظمی و تهیه‌کنندگی آقای عبدالرضا ساعتچی‌فرد، در هفته گذشته داشت. در این فیلم که با گذشت ۳ هفته از اکرانش حدود ۴۶۳ میلیون تومان فروش داشت، آقایان و خانم‌ها میلاد کی‌مرام، اندیشه فولادوند، بهنوش بختیاری، حضور رعنا آزادی‌ور و امیر آقایی حضور دارند.

 «خانه کاغذی»


فیلم آقای مهدی صباغ زاده که خانم تینا پاکروان تهیه‌کنندگی آن را به عهده دارد، با فروش ۱۲۳ میلیون تومان در جایگاه هفتم جدول فروش قرار گرفت.
فروش کل این فیلم که ۶۴ سالن در اختیار دارد و در آن خانم‌ها و آقایان پرویز پرستویی، تینا پاکروان، ثریا قاسمی، ستاره اسکندری، مهدی پاکدل، علیرضا کمالی، حسین پاکدل، محسن قاضی‌مرادی، آرد زند و شقایق فراهانی حضور دارند؛ باگذشت ۲ هفته از اکرانش حدود ۴۳۶ میلیون تومان بود.

 کمدی اجتماعی کم فروغ


فیلم «دخترعمو و پسرعمو» به کارگردانی خانم روح‌انگیز شمس، که از هفته گذشته به روی پرده رفت، فروشی حدود ۱۱۵ میلیون تومان داشت.در این فیلم خانم‌ها و آقایان مجید صالحی، نیوشا ضیغمی، لاله مرزبان، فاطمه گودرزی، مریم امیرجلالی، محمود عزیزی، مهدی صبایی و نسیم فروغ و معصومه محمدپور حضور دارند و در حال حاضر ۴۱ سالن در اختیار آن است. داستان «پسر عمو دختر عمو» درباره زندگی یک پسر عمو و دختر عموست که در زندگی خانوادگی‌شان اختلافات زیادی به وجود می‌آید. آنها با دستور و راهنمایی‌های پدربزرگ خود مجبور می‌شوند تمامی اختلافات خانوادگی‌شان را حل کنند...

 نهم...


۶۰ میلیون تومان حدود فروش فیلم سینمایی «آذر» به کارگردانی آقای محمد حمزه‌ای و تهیه‌کنندگی خانم نیکی کریمی است. این فیلم اجتماعی که در آن بازیگرانی چون خانم‌ها و آقایان نیکی کریمی، حمیدرضا آذرنگ، فرید سجادی حسینی، هستی مهدوی، لیلا زارع، مائده طهماسبی، پژمان جمشیدی و هومن سیدی نقش‌آفرینی کرده‌اند، با گذشت ۵ هفته از اکرانش حدود ۷۱۱ میلیون تومان فروخت.
آذر در حال حاضر ۱۴ سالن را در اختیار دارد.

 «شکلاتی» دنیای کودکان


فیلم سینمایی شکلاتی به کارگردانی آقای سهیل موفق و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی، حدود ۴۰ میلیون تومان فروخت و در جایگاه دهم جدول قرار گرفت. در این فیلم که این روزها ۲۰ سالن برای اکران دارد، خانم‌ها و آقایان شبنم مقدمی، ناصر هاشمی، محمدرضا هدایتی، ارژنگ امیرفضلی و علی مسعودی حضور دارند. ۳۹۶میلیون تومان فروش کل این فیلم در ۵ هفته است.

 یک انیمیشن سینمایی  


انیمیشن فهرست مقدس به کارگردانی آقای محمدامین همدانی، با فروش ۳۳میلیون تومان در جایگاه یازدهم قرار گرفت. این فیلم با گذشت ۴هفته از اکرانش حدود ۱۳۰ میلیون تومان فروخت و درحال‌حاضر ۳۵ سالن را در اختیار دارد.

 «صفرتاسکو»


فیلم مستند «صفرتاسکو» به کارگردانی خانم سحرمصیبی و تهیه‌کنندگی خانم‌ها مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی روایتی از زندگی خواهران منصوریان قهرمانان ووشوکار جهان است. این فیلم در این هفته حدود ۲۶ میلیون تومان فروش داشت. ۳۶۰ میلیون تومان، فروش کل این فیلم در ۶ هفته است.
در ادامه جدول فروش نیز فیلم‌های راز سیاوش، اشنوگل، خفگی، قهرمانان کوچک و... قرار دارند.

منبع: صبح نو

مرتبط ها
ارسال نظر
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

آخرین اخبار

سرداری که هنوز در میدان است+عکس
سردار اشتری: کشته سازی‌های اغتشاشات مشکوک است
برادر ناتنی چهار عضو خانواده اش را کشت
عملیات دو مرحله‌ای ارتش سوریه در ادلب
افسانه‌های «سانچی»
پشت پرده‌ جشنواره موسیقی فجر چه می‌گذرد؟
واکنش قاسمی به مذاکره موشکی
2 بمب ترامپ در اسرائیل منفجر می‌شود
وزیر دفاع، ادعای آلمان درباره مذاکرات موشکی را رد کرد
پای حفظ اسلام برسد، شیعه و سنی نداریم
3 بازیکن استقلال با بند عجیب فسخ یک طرفه
این مسئله در خصوص ترکمنستان هم در حال وقوع است
لاریجانی: آمریکا دنبال بر هم زدن آرامش منطقه است
وعده نتانیاهو برای زمان انتقال سفارت به قدس
بوی کباب دست سارقان را رو کرد
آمار قربانیان غیرنظامی حملات آمریکا در سوریه
آخرین وضعیت بارش برف و باران در کشور
دختران جوان به هیچ وجه سراغ بازیگری نروند
پرسپولیس جزو 10 تیم برتر آسیا شد
رسیدن به پرسپولیس بعید است
محبوب‌ترین برنامه‌های دانلود شده در سال 2017
گزینه اصلی سرمربیگری تراکتور
مهاجم مازاد استقلال در قطر
موافقت اینترمیلان با شرط بارسلونا
فتح‌الله‌زاده برای پسرش هم این شرایط را می‌پسندید؟
جدول/ قیمت آپارتمان کلنگی در تهران
عکس/ خواب عمیق یک نماینده در مجلس
۱۰هزار نفر در گور دسته‌جمعی پایتخت داعش
اسرائیل بدنبال احداث راه آهن ارتباطی با عربستان!
معارضان سوری: در اجلاس سوچی شرکت نمی‌کنیم
اعلام جزئیات قرارداد طارمی با الغرافه
انتقاد معاون آخوندی از عدم افزایش قیمت حامل‌های انرژی
علل ایجاد مشاغل بدون شناسنامه!
داستان امضافروشی مهندسان ناظر به پایان می‌رسد؟
چگونه توطئه‌های واشنگتن را خنثی کنیم
هوشمندسازی مدارس با بودجه وزارت ارتباطات
خواص روغن آرگان برای بدن
«جهان آرا» چگونه تبدیل به اثرگذارترین برنامه تلویزیونی هفته شد؟/ مزه باز شدن درهای آرشیو زیر زبان مردم و مدیران سیما
روغن نارگیل ریسک بیماری قلبی را کاهش می‌دهد
طراحی توطئه جدید برای سوریه
بررسی بودجه ۹۷ چه زمانی در مجلس آغاز می‌شود؟
تقویت سلامت بدن با مصرف دانه کنجد
حضور ۳ وزیر در کمیسیون عمران برای بررسی حادثه نفتکش سانچی
نامه امام علی(ع) به فرماندهان لشکر درباره علل هلاکت ملتها
خداحافظی رسمی ستاره بزرگ فوتبال برزیل
دوست دارم در پرسپولیس بازنشسته شوم
رحیمی: جایی برای گفتن «ای‌کاش» نداریم!
فوتبالیستی که در اداره پلیس کشته شد
برانکو: کمال هم تیم‌ملی را از دست می‌دهد،هم جریمه می‌شود
روایت جدید بانک مرکزی از گرانی سفره غذایی مردم
رقیب بیت کوین می آید؟
آخوندی و زنگنه چگونه از مسؤولیت حادثه نفت‌کش سانچی شانه خالی کردند؟
قیمت قطعی معاملات آپارتمان در غرب تهران+جدول
سردار سلامی: تهدیدات در حال تبدیل شدن به جنگ است
ثبات پرسپولیس در مقابل سقوط استقلال
قرارداد محرمانه نیروگاه‌سازی با «یونیت» ترکیه رمزگشایی می‌شود؟
تشکیل هیأت مؤسس 10 نفره جبهه مردمی در استان‌ها
چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال ۱۳۹۷
بازتاب پیشنهاد تراکتور به الکساندر نوری در آلمان
روشن شدن ابعاد مسئله سانچی چقدر زمان می‌برد؟