چهارشنبه 01 فروردين 1397

فارسی
logo
seraj24
کد خبر: 171203
عبور «سد معبر» از «خالتور» و اکران ۲ فیلم جدید
در هفته‌ای که گذشت، فیلم تازه‌نفس «سدمعبر» جای کمدی «خالتور» را گرفت و با فروش جالب توجهی که در عرض هفت روز داشت؛ جایگاه دوم جدول فروش را از آن خود کرد.

به گزارش سراج24،‌ در هفته‌ای که گذشت، فیلم تازه‌نفس «سدمعبر» جای کمدی «خالتور» را گرفت و با فروش جالب توجهی که در عرض هفت روز داشت؛ جایگاه دوم جدول فروش را از آن خود کرد.

 «آینه بغل» همچنان در صدر  


فیلم آقای منوچهرهادی که تهیه‌کنندگی آن را آقایان منصور سهراب‌پور و امیر پروین‌حسینی به عهده دارد، در هفته‌ای که گذشت حدود ۱ میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان فروش داشت.
در «آینه بغل» که یک کمدی اجتماعی است بازیگرانی چون آقایان و خانم‌ها محمدرضا گلزار، جواد عزتی، یکتا ناصر، نازنین بیاتی، سیامک صفری، مه لقا باقری، رضا نیکخواه و بهاره رهنما حضور دارند، این فیلم با گذشت ۴ هفته ۹ میلیارد و ۳۴۶ میلیون تومان فروش داشت.

 «سد معبر» به جای یک کمدی  


فیلم «سدمعبر» به کارگردانی آقای محسن قرائی که به‌تازگی اکران آن آغاز شده است، در ۷ روز گذشته حدود ۲۵۵ میلیون تومان فروش داشت، این فیلم با فروش کل حدود ۴۴۶ میلیون تومان در این هفته به جای خالتور در جایگاه دوم جدول قرار گرفت.
خانم‌ها و آقایان حامد بهداد، باران کوثری، نادر فلاح، اکبر رحمتی، آوا شریفی، عرفان ناصری، مرتضی آقاحسینی، بهرام سروری نژاد، سجاد رحیمی، غلامعلی رضایی، نگارعابدی، علیرضا کمالی نژاد، گیتی قاسمی، حسام محمودی و ... از بازیگران این فیلم هستند. سدمعبر داستان قاسم کارمند اداره سد معبر شهرداری را روایت می‌کند که در تلاش است وضعیت زندگی خود را بهبود ببخشد، اما در این راه با نرگس همسرش اختلافِ‌نظر دارد.

 «خالتور» کمدی که سوم شد


فیلم سینمایی «خالتور» به کارگردانی آقای آرش معیریان و تهیه‌کنندگی آقایان عبدالله علیخانی و محمدحسین فرحبخش با فروشی بیش از ۲۱۵ میلیون تومان با یک پله سقوط ؛ جایگاه سوم جدول فروش را به خود اختصاص داد. آقایان وخانم‌ها محمدرضا شریفی‌نیا، پوریا پورسرخ، مهران غفوریان، علی صادقی، سحر قریشی و مریم امیرجلالی از بازیگران این کمدی موزیکال هستند که تا کنون ۶ میلیارد و ۲۸۸ میلیون تومان فروش داشته است.
 «ثبت‌باسندبرابراست»


فیلم «ثبت با سند برابراست» به کارگردانی آقای بهمن گودرزی و تهیه‌کنندگی آقای مجتبی متولی که در آن خانم‌ها و آقایان نیوشا ضیغمی، فرزاد حسنی، سحر قریشی، الهام حمیدی، علی مشهدی، سپند امیرسلیمانی، آیدا جعفری، یزدان فتوحی، مهران رجبی، پوریا پورسرخ و محمدرضا شریفی‌نیا بازی می‌کنند، در هفته‌ای که گذشت حدود ۱۶۷ میلیون تومان فروش داشت. این فیلم با گذشت ۶ هفته از اکرانش در حال حاضر ۸۵ سالن را در اختیار دارد و در کل حدود ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان فروخته است.

 درام اجتماعی کیمیایی


فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی آقای مسعود کیمیایی و تهیه‌کنندگی آقای منصور لشگری قوچانی، که در حال حاضر ۵۱ سالن را در اختیار دارد، در هفته‌ای که گذشت حدود ۱۴۹ میلیون تومان فروخت و در جایگاه پنجم قرار گرفت. آقایان و خانم‌ها پرویز پرستویی، امیر جدیدی، پرویز پورحسینی، پگاه آهنگرانی، لعیا زنگنه، حمیدرضا آذرنگ و پولاد کیمیایی از بازیگران این فیلم هستند که با گذشت ۶ هفته از اکرانش حدود ۲ میلیارد و ۲۰۳ میلیون تومان فروش داشت.

 «حریم شخصی» احمد معظمی  


۱۲۸ میلیون تومان، میزان فروشی است که «حریم شخصی» به کارگردانی آقای احمد معظمی و تهیه‌کنندگی آقای عبدالرضا ساعتچی‌فرد، در هفته گذشته داشت. در این فیلم که با گذشت ۳ هفته از اکرانش حدود ۴۶۳ میلیون تومان فروش داشت، آقایان و خانم‌ها میلاد کی‌مرام، اندیشه فولادوند، بهنوش بختیاری، حضور رعنا آزادی‌ور و امیر آقایی حضور دارند.

 «خانه کاغذی»


فیلم آقای مهدی صباغ زاده که خانم تینا پاکروان تهیه‌کنندگی آن را به عهده دارد، با فروش ۱۲۳ میلیون تومان در جایگاه هفتم جدول فروش قرار گرفت.
فروش کل این فیلم که ۶۴ سالن در اختیار دارد و در آن خانم‌ها و آقایان پرویز پرستویی، تینا پاکروان، ثریا قاسمی، ستاره اسکندری، مهدی پاکدل، علیرضا کمالی، حسین پاکدل، محسن قاضی‌مرادی، آرد زند و شقایق فراهانی حضور دارند؛ باگذشت ۲ هفته از اکرانش حدود ۴۳۶ میلیون تومان بود.

 کمدی اجتماعی کم فروغ


فیلم «دخترعمو و پسرعمو» به کارگردانی خانم روح‌انگیز شمس، که از هفته گذشته به روی پرده رفت، فروشی حدود ۱۱۵ میلیون تومان داشت.در این فیلم خانم‌ها و آقایان مجید صالحی، نیوشا ضیغمی، لاله مرزبان، فاطمه گودرزی، مریم امیرجلالی، محمود عزیزی، مهدی صبایی و نسیم فروغ و معصومه محمدپور حضور دارند و در حال حاضر ۴۱ سالن در اختیار آن است. داستان «پسر عمو دختر عمو» درباره زندگی یک پسر عمو و دختر عموست که در زندگی خانوادگی‌شان اختلافات زیادی به وجود می‌آید. آنها با دستور و راهنمایی‌های پدربزرگ خود مجبور می‌شوند تمامی اختلافات خانوادگی‌شان را حل کنند...

 نهم...


۶۰ میلیون تومان حدود فروش فیلم سینمایی «آذر» به کارگردانی آقای محمد حمزه‌ای و تهیه‌کنندگی خانم نیکی کریمی است. این فیلم اجتماعی که در آن بازیگرانی چون خانم‌ها و آقایان نیکی کریمی، حمیدرضا آذرنگ، فرید سجادی حسینی، هستی مهدوی، لیلا زارع، مائده طهماسبی، پژمان جمشیدی و هومن سیدی نقش‌آفرینی کرده‌اند، با گذشت ۵ هفته از اکرانش حدود ۷۱۱ میلیون تومان فروخت.
آذر در حال حاضر ۱۴ سالن را در اختیار دارد.

 «شکلاتی» دنیای کودکان


فیلم سینمایی شکلاتی به کارگردانی آقای سهیل موفق و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی، حدود ۴۰ میلیون تومان فروخت و در جایگاه دهم جدول قرار گرفت. در این فیلم که این روزها ۲۰ سالن برای اکران دارد، خانم‌ها و آقایان شبنم مقدمی، ناصر هاشمی، محمدرضا هدایتی، ارژنگ امیرفضلی و علی مسعودی حضور دارند. ۳۹۶میلیون تومان فروش کل این فیلم در ۵ هفته است.

 یک انیمیشن سینمایی  


انیمیشن فهرست مقدس به کارگردانی آقای محمدامین همدانی، با فروش ۳۳میلیون تومان در جایگاه یازدهم قرار گرفت. این فیلم با گذشت ۴هفته از اکرانش حدود ۱۳۰ میلیون تومان فروخت و درحال‌حاضر ۳۵ سالن را در اختیار دارد.

 «صفرتاسکو»


فیلم مستند «صفرتاسکو» به کارگردانی خانم سحرمصیبی و تهیه‌کنندگی خانم‌ها مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی روایتی از زندگی خواهران منصوریان قهرمانان ووشوکار جهان است. این فیلم در این هفته حدود ۲۶ میلیون تومان فروش داشت. ۳۶۰ میلیون تومان، فروش کل این فیلم در ۶ هفته است.
در ادامه جدول فروش نیز فیلم‌های راز سیاوش، اشنوگل، خفگی، قهرمانان کوچک و... قرار دارند.

منبع: صبح نو

مرتبط ها
ارسال نظر
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

آخرین اخبار

خواص بی نظیر عناب که شاید ندانید
افکار بچه‌گانه طارمی کار دست او می‌دهد
حدیث روز/ کلام امام هادی(ع) در فرازی از زیارت جامعه
آمریکا یک تبعه ایرانی را به اتهام «دور زدن تحریم ها» بازداشت کرد
استقلال منصوریان بهتر از استقلال شفر
جایگاه ورزش در حمایت از کالای ایرانی
ساعت رسمی کشور امشب یک ساعت به جلو کشیده می‌شود
مصرف این جوجه کباب ها ممنوع
درخواست آیت‌الله جنتی از مسئولین کشور در پیام نوروزی
آخرین وضعیت ترافیک صبحگاهی جاده‌ها
وضعیت مستند ایران در یک سال گذشته/تولید موفق با «پخش» ضعیف/واکنش موثر مستندسازان به اتفاقات ایران و جهان
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در سال ۹۶
اعلام زمان تغییر ساعت رسمی کشور
پست عیدانه شفر در آستانه سال نو+عکس
خبر خوش برای هواداران سرخ؛ سه بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس ماندنی شدند
شبکه ارتباطی نوروز آماده شد
مبارزه با فقر را ادامه خواهیم داد
مرگ 88 هزار آمریکایی بدلیل مصرف الکل
مخاطب شعار امسال آحاد ملت و مسئولانند؛ همه باید سخت کار کنند
سم زدایی از بدن در کمتر از 30 دقیقه
دانه‌ای مفید که سه برابر شیر کلسیم دارد
بیست سال دیرتر متولد می‌شدم الان برایم دست و پا می‌شکستند!
قتل پسر جوان در نزاع خیابانی
وضعیت بحرانی استقلال پیش از دیدار با نفت
قتل مادر به خاطر مخالفت با ازدواج
نشست محرمانه سران کشورهای عربی «در قایق»
قاضی‌پور: دولت روحانی فاتحه اقتصاد مقاومتی را خواند
عکس/ حضور رامبد جوان در "دورهمی"
چرا پوتین محبوب روس‌ها شد؟
آخرین رنکینگ جهانی پرسپولیس و استقلال در سال ۹۶
ژاوی دو سال دیگر در السد ماندنی شد
روحانی: تمام تلاش ما تکمیل اسکان دائمی روستاها در اسرع وقت است
دگردیسی تامل‌برانگیز "مردی از جنس مردم"
روحانی وارد کرمانشاه شد
کارت‌های ملی یک سال دیگر هم اعتبار دارند
تهدید بازیکنان سیرالئون: پول ندهید از ایران نمی‌رویم!
برنامه‌های بهشت زهرا(س) در ایام نوروز
غارت نفت ایران توسط آمریکا بعد از کودتای 28 مرداد 1332
تصمیم عجیب سرمربی الجزایر برای بازی با ایران
علت گِزگِز و بی‌حسی دست و پا
«آقای استعفا» چگونه در روزهای آخر سال با افکارعمومی بازی می‌کند؟
آخرین وضعیت مصدومیت طارمی
تاج‌زاده‌ از ابتدا افراطی بود و امام را قبول نداشت
عذرخواهی رضا رشیدپور از بازیگر فیلم لاتاری
«به وقت شام» فیلم تراز جمهوری اسلامی است
عکس یادگاری پوتین بعد از پیروزی در انتخابات
حمایت ۲۰۶ نماینده مجلس از طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» +اسامی
معرفی پنج کتاب با موضوع امام باقر(ع)
مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ی رهبر انقلاب در سال ۹۶ چه بود؟
روزانه چند لیتر بنزین در کشور تولید می‌شود؟
مسلمان: به زور می‌خواستند مرا استقلالی کنند
نقش حاج احمدآقا درحمایت از رهبری آیت‌الله خامنه‌ای پس از رحلت امام
ادعای رسانه هلندی درمورد آینده قوچان‌نژاد
کره‌شمالی و آمریکا به توافق رسیدند
«لاتاری» نباید دیده شود چون قهرمانش بازار «پایانِ باز»ها را کساد می‌کند
مرثیه‌ای برای فقیرترین باشگاه ایران
نظر مردم درباره حضور ایران در سوریه و عراق
حریق گسترده در سوله ۲ هزار متری
حریق گسترده در سوله ۲ هزار متری
موضوع فیلترینگ تلگرام به کجا رسید؟