سه شنبه 05 بهمن 1395
به مناسبت اعدام شیخ فضل‌الله نوری

چرا شیخ از مشروطه‌خواهی دست کشید؟

طنز ماجرا اینجا بود که شاهی که در مقابل مشروطه‌خواهان ایستاده بود، نه‌تنها اعدام نشد، بلکه با تعیین مستمری برای باقی عمر به خارج از کشور فرستاد شد، اما شیخ فضل‌الله نوری به‌سمت چوبه‌ی دار رفت.

ورود قوه قضائیه و عقیم ماندن پروژه نفوذ در دانشگاه‌ها

از قوه قضائیه انتظار می‌رود با در نظر گرفتن پیچیدگی‌های ایجاد شده در پرونده بورسیه‌ها توسط سازمان امور دانشجویان و تیم فعال فتنه و امتداد طرح نفوذ، مهر پایان بر بازی کثیف آنان بزند و زمینه را برای پایان حجیم ترین و قطورترین پرونده سیاسی تاریخ آموزش عالی کشور فراهم کند.
پرونده ویژه" نفوذ"/حجت الاسلام طائب :

توکل به کدخدا به جای خدا یعنی نفوذ/حواسمان باشد دیگر به مسئولان سهل‌اندیش رای ندهیم

حجت الاسلام طائب با بیان اینکه "نفوذ" ورود پنهانی برای تغییر باورها و جایگزین کردن باطل به جای حق است، گفت: اینکه گفته شد "هم چرخ سانتریفیوژ بچرخد و هم چرخ اقتصاد" سخن حق نیست، حرف حق ‌نماست.
دوباره استقلال دوباره آزادی

پوستر: نفوذهای آندلسی

امام خامنه ای: تهاجم فرهنگی «مثل خودِ کار فرهنگی، اقدامِ آرام و بی سر و صدایی است.
آیت‌الله واعظ طبسی در دیدار با فرماندهان سپاه امام رضا(ع):

اجازه یک وجب نفوذ به خاک ایران را نمی‌دهیم/رجال سیاسی دنیا در اظهارات‌شان قدری تأمل کنند

نماینده ولی‌فقیه در استان‌های خراسان گفت: ما در برابر هر تجاوزگری ایستاده‌ایم و خواهیم ایستاد و اجازه یک وجب نفوذ در خاک جمهوری اسلامی را نداده‌ایم و نخواهیم داد.
دوباره استقلال دوباره آزادی/مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر کرد؛

نقشه نفوذ آمریکا در تشیع

این بدون شک برای آمریکا بسیارموردعلاقه ومهم است ٬ که شروع به ساختن عملی و محتاطانه پلهایی به گروههایی از تشیع بکند که به نظر می آید به طور حتم رلهای بزرگی در طی ده سال آینده در ایران بازی کنند.
دوباره استقلال دوباره آزادی/ رئیس مرکز راهبردی بسیج :

داستان غم‌انگیز توطئه‌های آمریکا علیه مردم ایران فراموش شدنی نیست

رئیس مرکز راهبردی اقشار بسیج گفت: دخالت‌های بی‌جا و فراوان و توطئه های مختلف آمریکا علیه اسلام و ایران داستان غم‌انگیز و عبرت‌آموزی دارد که فراموش ناشدنی است.
اندیشکده آمریکایی پیشنهاد کرد:

ارتباط فرهنگی آمریکا با مردم ایران برای تغییر جمهوری اسلامی + سند

افزایش مبادلات فرهنگی با مردم ایران از جمله پیشنهادهای اندیشکده آمریکایی به دولت آمریکا است تا هم از خطرهای امنیتی ایران کاسته شود و هم شرایط تغییر ایران فراهم گردد.
آیت‌الله موحدی کرمانی در جشنواره مالک اشتر:

بسیجیان باید مقابل نفوذ بایستند و به مسئولان نیز تذکر دهند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبری بارها بر نفوذ تاکید کردند؛ بسیجی باید مقابل این نفوذ بایستد و به مسئولان نیز تذکر دهد.
دوباره استقلال دوباره آزادی

تببین فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اساتید دانشگاه (آبان ماه ۹۴)

اساساً جلسات جضرت آقا با جوانان و نخبگان علمی و دانشجویی بسیار جذاب و شنیدنی است. جالب آن‌که امسال حضرت اقا برای چهارمین دفعه با شخصیت های علمی جلسه داشته اند. در ماه مبارک رمضان دو جلسه با دانشجویان و اساتید، یک جلسه با نخبگان و مخترعان و مکتشفان معاونت علمی ریاست جمهوری و این دیدارا خیر نیز مجدداً با اساتید.
دوباره استقلال دوباره آزادی

پوستر: رونمایی از جنایات امریکا در صدسال گذشته

رژیمی که طبع و مزاجش از صدها سال کذشته تا کنون خون اشامی مسلمانان است،یک شبه تغییر میکند؟؟
دوباره استقلال دوباره آزادی/ یعقوب توکلی مطرح کرد:

تضعیف کانون های سیاسی، زمینه را برای نفوذ دشمن فراهم می کند

مدیر گروه تاریخ تمدن پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اینکه در طول دوره های مختلف نفوذها به شکل های متفاوت انجام گرفته است، گفت: تضعیف کانون های سیاسی و کانون های قدرت در یک نظام می تواند زمینه را برای نفوذ دشمن فراهم کند.
دوباره استقلال دوباره آزادی/سردار مرتضی طلایی:

آمریکا به دنبال چپاولگری، اغتشاش و ناامنی در ایران

آمریکایی ها در گذشته اثبات کرده اند که تنها نیت و هدفشان در هر ارتباطی چپاول و تاراج ثروت های جامعه است و بهترین راه آن را در وجود اغتشاش و ناامنی جامعه می بینند.
دوباره استقلال دوباره آزادی

علم اندوزی؛ مهمترین راه مقابله با نفوذ

امروز یکی از مسائلی که در نظام بین المللی بسیار پر اهمیت جلوه می کند، تغییر استراتژی های قدرت های جهانی برای سیطره بیشتر بر جوامع می باشد. این مساله را به راحتی از چرخش نظریات تئورسین های روابط بین الملل می توان یافت که نتیجه بررسی های آنها نشان می دهد که دیگر جهان را با سیاست های غیر متوازن و هژمونی و تک قطبی نمی توان اداره کرد
دوباره استقلال دوباره آزادی

کاریکاتور:نفوذ

هفته گذشته سایت عصر امروز در راستای ایجاد مقابله با وادادگی عده ای در برابر آمریکا و مروری دوبار بر استقلال خواهی و آزادی خواهی ملت ایران مطالبی را منتشر نمود.
دوباره استقلال دوباره آزادی/فاطمه هوشینو بانوی مسلمان ژاپنی

ژاپنی ها توسط غرب تحقیر شده اند / در صورت تجاوز به خاک ژاپن نیروهای ما نهایتا می توانند گزارش بدهند!

به واسطه قانون کاپیتولاسیون به راحتی به زنان و دختران ژاپنی تجاوز می شود و خانواده‌های آنان شکایت می‌کنند و گاهی اعتراضات و تظاهراتی هم بر پا می‌شود ولی تعدادشان کم است و رسانه‌ها هم آن را منعکس نمی‌کنند.
دوباره استقلال دوباره آزادی

گرفتاری مسئولان در دام نفوذ، آنها را تا مرز خیانت پیش خواهد برد

وزیر اسبق امور خارجه کشورمان گفت: اگر مسئولی در حوزه باورها در دام نفوذ گرفتار شود، در عین احساس خدمت کردن به ملت و کشور، تا مرزهای خیانت پیش خواهد رفت.
دوباره استقلال دوباره آزادی/ سعدالله زارعی

پروسه نفوذ در «جمعیت مقاوم» ایران

یکی از تجربه‌های به‌دست آمده از دوران حکومت اصلاح‌طلبان بر ایران - 76تا 84 - این است که چرخش ماهیتی و یا رفتاری نظام جمهوری اسلامی تنها از طریق سیطره «تغییرطلبان» بر قوای جمهوری اسلامی ایران تحقق نمی‌یابد و تا زمانی که یک جمعیت مومن عازم پای کار و فدایی نظام وجود داشته و در صحنه باشد، هر اقدامی ولو اینکه با اعمال حداکثر فشار بر نظام توأم باشد، به سرانجام نمی‌رسد. بر این اساس این نظریه در دستگاه‌های مطالعاتی و پژوهشی غرب مطرح شد که «رابطه موثر ولایت‌فقیه و توده‌های مقاوم، عامل اصلی بقاء جمهوری اسلامی است».
دوباره استقلال دوباره آزادی/ امیر توانا

پروژه نفوذ؛ سرپل‌های ایرانی!/ آیا فناوری ارتباطات دروازه ورود «گنج پنهان»؟

با دستگیری چهره‌هایی همچون «نزار زاکا» جاسوس آمریکایی در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات، سوالی جدی برای جامعه ایجاد شده است: رابطین ایرانی زاکا چه کسانی هستند؟
دوباره استقلال دوباره آزادی/نبویان:

استراتژی نفوذ در پسابرجام

توسل به حمله نظامی و تهدیدات نظامی، ایجاد فتنه‌های ۷۸ و ۸۸، تحریم‌های بسیار سنگین و همه‌جانبه، بهره‌گیری از انواع رسانه‌ها مانند ماهواره و اینترنت و منابع قدرت نرم و سخت ایران از جمله ابزارهای آمریکا برای نابودی ایران بوده است.